100 milyon dolarla yapılacak şeyler

🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣😀
Şu anki yaşımda direkt elde edeceksem 90 milyonluk kısmını bankaya atar faizini yemek üzere bırakırdım.
10 milyon dolar ile Beşiktaş çevresinden müstakil ev, bir de Porsche, güzelinden kullanacağım teknolojik aletler.

Sizden uçak almanızı beklerdim.
O başka uçaklar uçuruyor. Kendi uçağında geziyor.. Gezdiriyor... :D Hem uçak mühendisi, hem karı kız, ilişki kafasında anlamadım.

10 milyon dolarını yardım gibi amaçlar için kullanırdım.

20 milyon dolara hayalim deki evi yapardım. Kocaman arazi olurdu ve bir kapı dan geçerdim. O kapı dan geçtiğim de evime ışaimak arabayla 15 dakika sürerdi. O kadar büyük 🤠

20 milyon dolara iş kurardım. Araba garajı açardım ve lüks arabalarla uğraşırdım ya da böyle bir işe ortak olurdum. Böylece bir yerden para akışı devam etmiş olurdu😊

Kaldı 50 milyon.

5 milyon ile sokak yarışlarına katılırdım. Paranın alabileceği en iyi parçalarla sokak yarış arabası yapardım.

5 milyona garaj açardım ve tam zamanlı çalışacak 5 elemanım olurdu 🥳

Kaldı 40 milyon.

1 milyona akvaryum alırdım evime kocaman 🤠

9 milyona da lüks arabalar alırdım.

Nascar pistin de araba sürerdim. Pisti kapatırdım ve araba bozulana kadar sürerdim😅

1 milyon doları da Las vegas da kumar da harcardım.

29-30 milyon para kaldı. Onunla da tekne falan alırdım. 10 milyon dolarlık falan. Gerisini teknem de harcardım. Penguenleri izlerken içkimi yudumlardım🤠

Kısaca böyle. Hiç bir hayalim Türkiye de değil bu arada🙁 Türkiye ye gelmezdim bu arada. O kadar çok param olsaydı.

Karıyla kızla yerdim. Dünyaya 1 kez geliyoruz.
İşte gerçek hayal.

Bu arada soru 100M $ ile neler yapılamaz olmalıydı. Dolarları TL'ye bozdur zaten 500M yapıyor. Hem TR kazanır :D Dolar düşer falan birkaç kuruş da olsa.
10 milyon dolarını yardım gibi amaçlar için kullanırdım.

20 milyon dolara hayalim deki evi yapardım. Kocaman arazi olurdu ve bir kapı dan geçerdim. O kapı dan geçtiğim de evime ışaimak arabayla 15 dakika sürerdi. O kadar büyük 🤠

20 milyon dolara iş kurardım. Araba garajı açardım ve lüks arabalarla uğraşırdım ya da böyle bir işe ortak olurdum. Böylece bir yerden para akışı devam etmiş olurdu😊

Kaldı 50 milyon.

5 milyon ile sokak yarışlarına katılırdım. Paranın alabileceği en iyi parçalarla sokak yarış arabası yapardım.

5 milyona garaj açardım ve tam zamanlı çalışacak 5 elemanım olurdu 🥳

Kaldı 40 milyon.

1 milyona akvaryum alırdım evime kocaman 🤠

9 milyona da lüks arabalar alırdım.

Nascar pistin de araba sürerdim. Pisti kapatırdım ve araba bozulana kadar sürerdim😅

1 milyon doları da Las vegas da kumar da harcardım.

29-30 milyon para kaldı. Onunla da tekne falan alırdım. 10 milyon dolarlık falan. Gerisini teknem de harcardım. Penguenleri izlerken içkimi yudumlardım🤠

Kısaca böyle. Hiç bir hayalim Türkiye de değil bu arada🙁 Türkiye ye gelmezdim bu arada. O kadar çok param olsaydı.
Merak ettim de 1M'ye akvaryum ne akvaryumu? Balina falan mı koycaksınız ya da evin tabanı tamamen akvaryum olsa ne güzel olurdu.

Kapışalım mı?
images-1.jpeg

Aynı zamanda uçabiliyor :)

İşte gerçek hayal.

Bu arada soru 100M $ ile neler yapılamaz olmalıydı. Dolarları TL'ye bozdur zaten 500M yapıyor. Hem TR kazanır :D Dolar düşer falan birkaç kuruş da olsa.

Merak ettim de 1M'ye akvaryum ne akvaryumu? Balina falan mı koycaksınız ya da evin tabanı tamamen akvaryum olsa ne güzel olurdu.

Ender balıkları koyardım 🤠

Akrilik zaten pahalı bir malzeme😅 Balına koymazdım ama 500 çeşit olurdu için de. Baktıkca rahatlardın🥳

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı