100 TL altında kulak içi kulaklık önerisi

• Konuyu başlatan prex
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 27
  • Görüntüleme 8B

prex

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar bana kulak içi kulaklık lazım ve 100 TL altı olmasını rica ediyorum.

İstediğim kulaklık;

-Dışarı olabildiğince az ses vermeli.
-Ucunda silikonu olmalı.
-En az 125cm olursa iyi olur şu an kullandığım Xiaomi piston fresh sanırım adı bu olmalı onu kullanıyorum anca yetişiyor ve kulaklığın birinden az ses geliyor delirtmek üzere beni.

1 sene boyunca kullandim, kardesim bozunca servise gonderdik, bir ust modelini para talep etmeden yolladilar. Asiri memnundum taa ki bir ust modelinin sesini duyana kadar.

1 sene boyunca kullandim, kardesim bozunca servise gonderdik, bir ust modelini para talep etmeden yolladilar. Asiri memnundum taa ki bir ust modelinin sesini duyana kadar.
Dışarı ses fazla veriyor mu hocam? Ben çok rahatsız oluyorum dışarı çok fazla ses gittiğinde. Tabii ki sesi full açmıyorum ortanın biraz üstünde oluyor ses seviyesi.

Birçok kişi C100 modelini önerebilir. Fakat aradaki fiyat farkına göre T110 çok daha kaliteli. Üstelik bütçenize de tam denk geliyor. Uzun süre kullandım. Ses kalitesi fiyatına göre çok iyi. Bass'ları çok güzel. Yüksek ses seviyesinde kulağı acıtmıyor. Sesi en yükseğe çekmezseniz dışarıya kolay kolay ses vermiyor. Malzeme kalitesi güzel. Kullanımı rahat. Üstündeki dahil 3 farklı boyutta silikon çıkıyor kutusundan.
Düzenleme: Dolanmama özelliği var. Uzun süre kullanmama rağmen 1 kere bile dolanmadı.
Düzenleme 2: Bir arızası çıktığında garantiye yollarsanız 0 ürün gönderiyorlar.

Son düzenleme:
Hocam dışarı ses verme konusunda da bilgilendirir misiniz lütfen, kulaklık alırken dikkat ettiğim üç noktadan biri çünkü.
Pedleri çok kaliteli dışarı giden sesleri büyük bir oranda kesiyor. En yüksek seste bile dışarıyı rahatsız etmeyecektir.
@ManTuna17 nın da önerdiği gibi jbl markasına bakabilirsiniz. Ses konusunda başarılı bir firma. Sizi tatmin edecektir.

JBL kulak içi ürünleri almanızı önermem. Gördüğüm kadarıyla, ben dahil birçok kişi kulaklıktan şikayetçi. Ben aldım. 2 ay kullandım ve garip bir şekilde sağ taraftan gelen ses azalmaya başladı. Ayrıca basslarda azaldı. Bu arada ürünün başlarda ses kalitesi çok iyiydi.

JBL kulak içi ürünleri almanızı önermem. Gördüğüm kadarıyla, ben dahil birçok kişi kulaklıktan şikayetçi. Ben aldım. 2 ay kullandım ve garip bir şekilde sağ taraftan gelen ses azalmaya başladı. Ayrıca basslarda azaldı. Bu arada ürünün başlarda ses kalitesi çok iyiydi.
Kendi kulaklığım da aynı sorunu yaşadım. Muhtemelen kulak pislikleri (özellikle sıvı şekilde) kulaklığın içindeki siyah korumanın deliklerini tıkamıştır. Korumayı çıkararak veya iğne ile delerek düzeltebilirsiniz. Muhtemel çözümlerden birisi.

Kendi kulaklığım da aynı sorunu yaşadım. Muhtemelen kulak pislikleri (özellikle sıvı şekilde) kulaklığın içindeki siyah korumanın deliklerini tıkamıştır. Korumayı çıkararak veya iğne ile delerek düzeltebilirsiniz. Muhtemel çözümlerden birisi.
Sanmıyorum. Kulak temizliğine çok dikkat ederim. Ayrıca dediğiniz işlemleri yaptıktan sonra garanti kapsamının dışına çıkmış olmuyor muyum?

Geri
Yukarı