450 TL fare önerisi

Bütçe
450
Sizin memnun olmanız iyi olduğu anlamına gelmez.

Ürünleri kalitesini göre gömmeyi çok iyi yapıyorsunuz da fiyatına göre değerlendirmeyi bir öğrenemediniz. Rampage fanboyu değilim Rampage kulaklığım vardı 1 2 seneye tek tarafı bozuldu aynısını bir arkadaşım daha yaşadı bunu da açıkça derim burada ama adamlar fiyata göre iş yapıyor yüksek bütçeli insanları değil düşük-orta bütçeli isanları düşünüyor. Herkesin bir fareye iki bin üç bin lira verme imkanı olmuyor maalesef.

Ben veririm değer bence.

Sen verebilirsin, alabilirsin ama başkasına dandik mal önerme.

Ürünleri kalitesini göre gömmeyi çok iyi yapıyorsunuz da fiyatına göre değerlendirmeyi bir öğrenemediniz. Rampage fanboyu değilim Rampage kulaklığım vardı 1 2 seneye tek tarafı bozuldu aynısını bir arkadaşım daha yaşadı bunu da açıkça derim burada ama adamlar fiyata göre iş yapıyor yüksek bütçeli insanları değil düşük-orta bütçeli isanları düşünüyor. Herkesin bir fareye iki bin üç bin lira verme imkanı olmuyor maalesef.

Fiyatına göre iş falan yapmıyorlar. Siz Rampage devam edin.

Sen verebilirsin, alabilirsin ama başkasına dandik mal önerme.

Fiyatına göre iş falan yapmıyorlar. Siz Rampage devam edin.

Ya anlamak istemiyorsunuz ya da bilerek bu nefrete devam ediyorsunuz. Herkesin parası her şeye yetmeyebiliyor ya da böyle şeylere çok para vermek istemeyebiliyor insanlar. Rampage'in o kadar kaliteli bir marka olmadığını ben de farkındayım bu fiyat bantlarında farklı rakipleri olduğunu da farkındayım ama en azından mouse kısmında bu markayı önerebilirim çünkü sorun yaşamadım. Ayrıca benim memnun olmam onun iyi olduğu anlamına gelmiyorsa onun iyi olduğunu ne belirleyecek? 300 liralık bir farenin kablosuz olması ya da 20000 DPI'a çıkması falan mı?

Yeni konular

Geri
Yukarı