100 TL altında mouse pad önerisi

Dakikabeycik1

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba, okulumuzda bir yarışma var ve kazanan kişiye 100 TL'nin altında herhangi bir hediye alınacak, bende mouse pad aldırmak istiyorum, mouse padde aradığım özellikler şunlar:

Speed mousedi olsun yani mouse, mouse padin üstünde çok hızlı ve çok rahat bir şekilde hareket edebilsin.

70x30 cm bir mouse pad olsun ama bulabilirseniz kare ve büyük mouse pad linkleri de atabilirsiniz.

Ve 100 TL'nin altında olsun hatta olabilirse 70 TL'nin falan bile altında olsun.

Ve markası Bloody veya kaliteli bir marka olsun yani kaliteli bir mouse pad olsun.

Mouse padde aradığım özellikler bunlar.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar merhaba, okulumuzda bir yarışma var ve kazanan kişiye 100 TL'nin altında herhangi bir hediye alınacak, bende mouse pad aldırmak istiyorum, mouse padde aradığım özellikler şunlar:

Speed mousedi olsun yani mouse, mouse padin üstünde çok hızlı ve çok rahat bir şekilde hareket edebilsin.

70x30 cm bir mouse pad olsun ama bulabilirseniz kare ve büyük mouse pad linkleri de atabilirsiniz.

Ve 100 TL'nin altında olsun hatta olabilirse 70 TL'nin falan bile altında olsun.

Ve markası Bloody veya kaliteli bir marka olsun yani kaliteli bir mouse pad olsun.

Mouse padde aradığım özellikler bunlar.
HP OMEN100'e bakabilirsiniz.

Bu fiyata Speed mouse pad bulmak zor ve 70x30 alırsan sadece mouse için 30x30'luk yer kalıyor. Bu kadar alanda mouse Pad'in Speed olmasının bir anlamı yok çünkü alan küçük. Deli gibi hızlı çevirebileceğin bir alan olmaz. Kaliteli 90x40'lar da 100 TL'nin üzerinde. Bu yüzden tek seçenek kalıyor 40X45. ben arkadaşımın tavsiyesi ve araştırmalarım sonucunda https://www.amazon.com.tr/gp/product/B09PKR5W87/ref=ppx_yo_dt_b_asin_title_o00_s00?ie=UTF8&psc=1 bunu aldım ve çok memnunum. Speed ve Control arası diyebilirim. Viper Mini mouse kullanıyorum. Üzerinde güzel kayıyor. Dünya haritalı veya çakma Razer baskılı kalitesiz mouse Pad'lerden çok daha iyi ve onlar gibi fazla plastik kokmuyor.

Xrades alabilirsin çok memnunum.

Hocam peki Xradesin hangi modellerini tavsiye edersiniz?
Hocalarım ilk öncelikle hepinize teşekkür ediyorum, önerileriniz benim neredeyse bütün soru işaretlerimi kaldırdı kafamdan. Mouse padi aldıktan sonra nasıl olduğunu beğenip beğenmediğimi falan burada detaylıca anlatacağım. Hepinize tekrardan çok çok çok teşkkür ederim, bu arada bu mesajı sonradan okuyan hocalarımda gene yine de buraya mouse pad linkleri bırakabilir onlarada bakarım.

Hocam peki bu mosue pad Speed mouse padi mi? İnce hesapta mouse pad tipinde normal mouse pad yazıyordu da.

Son düzenleme:
Bilmiyorum maalesef.

@Xeonayp

Tamam hocam teşekkürler.
Hocalarım, yarışmayı kazanamadım ve bundan dolayı da mouse pad aldıramadım, ama yine de hepinize teşekkür ederim, yine de bu yazdıklarınız ileride mouse pad almak istersem benim işime yarayabilir. Hepinize tekrardan çok teşekkür ederim :D

Son düzenleme:

Geri
Yukarı