100 TL altında oyun önerisi

kresilias

Decapat
Arkadaşlar merhaba, şuan güncel olarak 100 TL ve altında steamdeki indirimli oyunlardan öneriler verirseniz çok memnun olurum oyunlar orta - üst veya orta seviyenin bir tık altındaki oyunlar olabilir, ayrıca steamde pahalı olup başka bir internet sitesinde key olarak satılan indirimli oyunlarıda önerebilirsiniz her türlü şekilde uygun olur, önerileri link vererek yaparsanız daha kolay olabilir benim için bunuda ekliyim.

Arkadaşlar merhaba, şuan güncel olarak 100 TL ve altında steamdeki indirimli oyunlardan öneriler verirseniz çok memnun olurum oyunlar orta - üst veya orta seviyenin bir tık altındaki oyunlar olabilir, ayrıca steamde pahalı olup başka bir internet sitesinde key olarak satılan indirimli oyunlarıda önerebilirsiniz her türlü şekilde uygun olur, önerileri link vererek yaparsanız daha kolay olabilir benim için bunuda ekliyim.
Retrowave. Traffic racer'ın 80'lerde ki versiyonu. / A Dance Of Fire And Ice. Steam atölyesinden şarkı ekleyebileceğiniz farklı bir ritim oyunu. / Half-life. Hem arkadaşlarınızla vs atabilirsiniz, hemde hikaye modu oynayabilirsiniz. (Tabi eski oyunları seviyorsanız) /
Ya da isterseniz Call Of Duty Oyunlarına bakabilirsiniz.

Retrowave. Traffic racer'ın 80'lerde ki versiyonu. / A Dance Of Fire And Ice. Steam atölyesinden şarkı ekleyebileceğiniz farklı bir ritim oyunu. / Half-life. Hem arkadaşlarınızla vs atabilirsiniz, hemde hikaye modu oynayabilirsiniz. (Tabi eski oyunları seviyorsanız) /
Ya da isterseniz Call Of Duty Oyunlarına bakabilirsiniz.
Bahsettiğin tüm oyunlar bende mevcut dance of fire and içe dışında o oyunda ilgimi çekmiyor maalesef, yinede teşekkürler 😎

Teşekkürler, fakat indirimdeyken call of duty serilerini almıştım ve middle earth oyunuda kütüphanemde mevcut 😎👏

Hellblade bakılabilir. Acelen yoksa indirim bekle genelde 15TL civarlarına düşüyor. Hikayesel anlatımı ve ses kalitesi çok güzel bir oyun. Bu yıl içerisinde 2.si çıkacak diye biliyorum.

Batman serisi diyeceğim ama o da vardır :D 100 TL'ye güzel oyun kalmadı artık...
Online oyun seviyorsan Black Desert Online başlayabilirsin. Effect ve mekanik yönünden çok tatmin eden bir MMORPG.

Geri
Yukarı