100 TL bile etmeyecek Bannerlord

Bir tek bu sorunları ben mi yaşamadım RX 480 i5 3570K 60 FPS oynayabiliyom 200 saat keyfini çıkarabiliyon ve HDD kullana kişiler var ve yükleme ekranını görmemek için modlarla silebiliyorsun bence bu oyunda her şey çok iyi ama kişiye göre değişir ayrıntılara pek takıntım yok ama bazı konularda çok haklısın.

5 dakikada neye nasıl karar verdiğinizi merak ettim.
Mecazi falan değil, cidden beş dakika oynadım ve sildim. İlk bakışta aşk aradım fakat onun gözleri kalbimde değil cebimde olduğunu hissettim. Emek verilmemiş, üstüne katılmamış ve önümüze yüzsüzce karantinayı da kullanarak soğuk bir şekilde konulduğunu düşünüyorum. Ben bu yemeği yemem, siz yerseniz buyrun.

Bazı konularda haklısın.
Ama sunu söylemek isterim R6'nın ilk çıktığında eleştri yağmurunda tutulup 5 para etmez denilmesi şu dönemde hala devam eden bir şey değil herkes bayılıyor o dönemde eleştirenler bile yani oyunu bırakmazlarsa Ubisoft gibi dişlilik yaparlarsa bu Bannerlord'a da gelecektir.

Bazı konularda haklısın.
Ama sunu söylemek isterim R6'nın ilk çıktığında eleştri yağmurunda tutulup 5 para etmez denilmesi şu dönemde hala devam eden bir şey değil herkes bayılıyor o dönemde eleştirenler bile yani oyunu bırakmazlarsa Ubisoft gibi dişlilik yaparlarsa bu Bannerlord'a da gelecektir.

Maalesef bazı konularda haklı değilim her konuda haklıyım oyundaki Türkçe yama bozukluluğunu daha 6 ay sonra fixliyorlar.

Maalesef bazı konularda haklı değilim her konuda haklıyım oyundaki Türkçe yama bozukluluğunu daha 6 ay sonra fixliyorlar.

"Maalesef bazı konularda haklı değilim her konuda haklıyım" saydıklarınızın yarısı benim görüşüm değil mesela o zaman her konuda haklı değilsiniz maalesef.
"Türkçe yama bozukluluğunu daha 6 ay sonra fixliyorlar." Bu bir ilerlemeydi bunun gibi ilerlemeler geldikce buglar da düzelecektir ne kadar sürer bilmem ama bırakılmazsa bu oyunda R6 gibi olur.

Aynen kardeşim bazı konularda haklı değil her konuda haklısın hatta sen mesihsin kanka sen seçilmiş bir kulsun sen yürü arkandan gelecek bu millet

Geri
Yukarı