100 TL civarı fan çoklayıcı önerisi

Krmdmrz

Hectopat
Arkadaşlar, kasamda 4 adet RGB fanım mevcut. Anakartımda bir tane sys-fan portu var. Bu yüzden fan çoklayıcı almam lazım ama bulamıyorum. Açılan bütün konulardaki ürünler satıştan kaldırılmış. Onlarca bilgisayarcı gezdim hiçbirinde yok. Lütfen bana fan çoklayıcı önerebilir misiniz? Fanlarım 4 pinli ve şu anlık 4 fanım var yani 4 veya üzeri fanı bağlayabileceğim bir aparat olursa çok iyi olur.
RGB için kontrolcüm mevcut bu yüzden şu an sadece ışıkları çalışıyor. Güç vermek için bir çoklayıcı almalıyım ama bulamıyorum.😔😢
Bütçe olarak ne kadar ucuza olursa o kadar iyi ama mecbursam 100 civarı.

Son düzenleme:
Hocam Amazon'dan attığınız 3 pin için o olmaz o yüzden ama diğerine bir bakacağım başka bilen, kullanan varsa bekliyorum yorumlarınızı.

Hocam Amazon'dan attığınız 3 pin için o olmaz o yüzden ama diğerine bir bakacağım başka bilen, kullanan varsa bekliyorum yorumlarınızı.
Öyle olması gerekiyor zaten, hepsi 4 pin olan bir çoklayıcı bulamazsınız. Çünkü 4. pin kontrolü sağlayan pin ve headerın devresinde sadece bir kontrol yeri bulunuyor. Ha isterseniz arayabilirsiniz.

Cahilliğime verin bilmediğimden soruyorum o zaman 4 pinli fanı 3 pinli çoklayıcıya taktığım zaman bir sıkıntı yaşamıyorum, kullanabiliyorum doğru mudur?

Yeni konular

Geri
Yukarı