100 TL Ekran Kartı Tavsiyesi

C

CraZyBoy

Ziyaretçi
Ekran kartı alacağım 100 Tl bütçem var. Yardım ederseniz sevinirim. 1 GB , 64 bit olsa yeter.

Konu başlığını yanlış yazmışım , özür dilerim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hd 5670 kullanıyorum 3 senedir :D 150 TL Ye almıştım. Battlefield 3 oynarım, yetiyor. DayZ, zor da olsa oynatıyor. Black Ops 2 oynarım hala, onu da oynatıyor. Far cry 3' te var. Bunlar hep online. Kısaca benim gibi sadece bir kaç oyun oynuyorsanız, yeter. Oyuna da bağlı tabii. Şu sıralar bulunabilir belki 100 tl gibi fiyatlara.

Vatan'da 116 tl imiş. Oyun oynatmaz demeyelim, o kadar da değil. Ama giriş seviyesidir. Fazla beklenti olmasın :)

Hd 5670 kullanıyorum 3 senedir :D 150 TL Ye almıştım. Battlefield 3 oynarım, yetiyor. DayZ, zor da olsa oynatıyor. Black Ops 2 oynarım hala, onu da oynatıyor. Kısaca benim gibi sadece bir kaç oyun oynuyorsanız, yeter. Oyuna da bağlı tabii. Şu sıralar bulunabilir belki 100 tl gibi fiyatlara.
Kaç Gb veya kaç bit.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı