100 TL Fare Önerisi

ardasanli

Hectopat
Arkadaşlar ben CS:GO, Fortnite ve bu tür oyunlar oynuyorum ve mouse önerisi arıyorum, bütçe 100 TL. Mümkünse çok fazla üstüne çıkılmasın ve Logitech olmasın.

Son düzenleyen: Moderatör:
1. Gaming olmamasına karşın güzel iş gören bir mouse istiyorsan. ASUS 77 TL
2. Şuan kullanmakta olduğum gayet sade ve her türlü oyunda iş gören. Cooler Master 81 TL
3. Tombul bir elin varsa. Cooler Master 83 TL
4. MSI marka sade tasarımlı hakkında fazla bilgim olmayan. MSI 119 TL
Asus lazer baya kötü bir sensöre sahip. 2 3 sene önce kız arkadaşıma aldım büyük bir pişmanlık yaşadım.
Xornet II çok ama çok ufak ve spesifik olarak tek bir tutuşa hizmet eden eski bir üründür. 50TL'ye kadar düştüğü dönemler oldu pek tavsiye etmem.
MSI'ın ürünü ilgimi çekmişti ki sensörünü görünce vazgeçtim :D PixArt ADSN-5712 Pixart - Products:___ADNS-5712
Speed/Acceleration : 48ips/10g değerleri pek içimi açmadı :)

Hala en iyi tercih Logitech G102.

Mastermouse Lite S veya Mastermouse S RGB modellerinden birini önerebiliriz. Eğer claw tutuş için özel bir fare arıyorsanız Xornet II modelimizi inceleyebilirsiniz.

Logitech olmasın demesen G102 derdim ama belli ki istemiyorsun. Rival 100 ya da Corsair Harpoon alabilirsin ama bütçeni biraz fazla aşıyorlar.
logitech olmasın dememin sebebi g300s i denedim arkadaşımda ve simetrik olmasından dolayı serçe ve yüzük parmağımı rahat koyamadığımdan dolayı elim ağırdı bütçeyi 140 tl ye kadar çıkarmış bulunmaktayım aklımda 5 tane mouse var ama kararsız kaldım
1-Sensei raw heat orange
2- Rival 100
3-Corsair harpoon
4_G300s (başka seçenek kalmazsa)
5-G102
Fingertip oynuyorum. DOTA 2 türünde moba da oynuyorum ve bu yüzden atanabilir tuş olması benim için faydalı olacaktır ışığı olursa da çok göz alıcı olmasın mümkünse.Tuş atamaları ve ışık için kendi uygulaması olan bir mouse.

Son düzenleme:
logitech olmasın dememin sebebi g300s i denedim arkadaşımda ve simetrik olmasından dolayı serçe ve yüzük parmağımı rahat koyamadığımdan dolayı elim ağırdı bütçeyi 140 tl ye kadar çıkarmış bulunmaktayım aklımda 5 tane mouse var ama kararsız kaldım
1-Sensei raw heat orange
2- Rival 100
3-Corsair harpoon
4_G300s (başka seçenek kalmazsa)
5-G102
Fingertip oynuyorum. DOTA 2 türünde moba da oynuyorum ve bu yüzden atanabilir tuş olması benim için faydalı olacaktır ışığı olursa da çok göz alıcı olmasın mümkünse.Tuş atamaları ve ışık için kendi uygulaması olan bir mouse.
Corsair Harpoon ve Logitech G102 arasında seçimini yapabilirsin :)

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı