100 TL gamepad önerisi

Çok doğru hocam Platoon Pl-2596 Pc Uyumlu Joystick Oyun Kolu Gamepad Fiyatı, Yorumları - Trendyol bunu buldum güzel geldi yorumlardada güzel olduğu söyleniyor fakat yani çok da şey yapamadım elime gelince oturmazsa falan iadeye götürmeyede çok uğraştırıyor vallaha bilemedim Philips güzel gibi geldi F310 baktım 477 TL falan var ama 100 TL'lik görmüştüm F710 daha uygun geldi ona bir bakacağım sanırım kalem pille çalışıyormuş.

F310 düşük fiyata bulamadım Full'ya 477 TL ya da 630 TL'ye falan çıkıyor 250 TL hiç yok gibi bir şey 100 TL'ye bulduklarım genelde kalitesiz küçük oyunlar oynamak için gibi bir şey harbiden uyguna bulmak için bayağı bir fiyat ayırmak gerekiyor umudum yavaş yavaş düşüyor ama yine de bir bakıp araştıracağım bulamazsam para biriktirmeye ya da para almayı bekleyeceğim yapacak bir şey yok ama hâlâ önerilere açığım varsa bulduğunuz hâlâ gönderebilirsiniz.

Hocam platoon gibi noname marka alamayın alacaksanız 2. el F310 ya da Philips alın.

Hocam platoon gibi noname marka alamayın alacaksanız 2. el F310 ya da Philips alın.

Hocam bir Snopy var o tanıdık geliyor bana o nasıl var mı bilginiz?

Vallaha hocam tek uygun bulduğum wonderboy kontrolcü en uygun o gibi gözüküyor trendyolda falan var sizde bı bakıp önerirmisiniz sizce iyimi yani sonuçta Xcloud oynayacam çok farklı ayarlar yapmama gerek yok

Son düzenleme:
Hocam bir Snopy var o tanıdık geliyor bana o nasıl var mı bilginiz?

Vallaha hocam tek uygun bulduğum wonderboy kontrolcü en uygun o gibi gözüküyor Trendyol'da falan var sizde bir bakıp önerir misiniz sizce iyi mi yani sonuçta xCloud oynayacağım çok farklı ayarlar yapmama gerek yok.

Hocam Snopy Rampage'in alt markası gibi Rampage ürünleri iyi değil kaldı ki onun alt segmenti daha da kötü xCloud sistemini bilmiyorum onun için bir şey demek istemiyorum ama belki algılamayabilir dandik plattoon Snopy vs onun için Philips önerdim diğerlerini bilmiyorum.

Hocam Snopy Rampage'in alt markası gibi Rampage ürünleri iyi değil kaldı ki onun alt segmenti daha da kötü xCloud sistemini bilmiyorum onun için bir şey demek istemiyorum ama belki algılamayabilir dandik plattoon Snopy vs onun için Philips önerdim diğerlerini bilmiyorum.
hocam daha önce ps4 kolu ile xcloud oynamıştım yani hiçbir ayar yapmanıza gerek yok sadece kol olduğu bilgisayarınızda görünse yeter direk xbox kontrolcüsü olarak kabul ediyor xbox yani ben rampage ürünlerini çok seven biriyim biraz ağır oldu dediğiniz :D tabiki şaka fakat snopy kullanmışta biri olarak iyi olduğunu görmüştüm fakat bayardır hiç kullanmadım unuttum yani ondan bahsediyorum wonderboy incelemesine baktım iyi diyorlar kullanıla bilir uzun ömürlü de aynı zamanda wonderboy alıcam büyük ihtimal belki snopy alırım son kez bakıcam kapıştırıp ondan sonra seçicem alıcağımı ama bana wonderboy güzel geldi yardımlarınız için teşekkür ediyorum iyi günler diliyorum bir sorum olursa ve cevaplarsanız sevinirim yardımlarınız için tekrardan teşekkürler

hocam son kez bir soru sorucam philips xcloud için çalışırmı xinput özelliği varmı ?

Son düzenleme:
Hocam daha önce PS4 kolu ile xCloud oynamıştım yani hiçbir ayar yapmanıza gerek yok sadece kol olduğu bilgisayarınızda görünse yeter direk Xbox kontrolcüsü olarak kabul ediyor Xbox yani ben Rampage ürünlerini çok seven biriyim biraz ağır oldu dediğiniz :D tabii ki şaka fakat Snopy kullanmışta biri olarak iyi olduğunu görmüştüm fakat bayardır hiç kullanmadım unuttum yani ondan bahsediyorum wonderboy incelemesine baktım iyi diyorlar kullanılabilir uzun ömürlü de aynı zamanda wonderboy alacağım büyük ihtimal belki Snopy alırım son kez bakacağım kapıştırıp ondan sonra seçeceğim alacağımı ama bana wonderboy güzel geldi yardımlarınız için teşekkür ediyorum iyi günler diliyorum bir sorum olursa ve cevaplarsanız sevinirim yardımlarınız için tekrardan teşekkürler.

Hocam son kez bir soru soracağım Philips xCloud için çalışır mı Xinput özelliği var mı?

Rampage ürünleri pahalı modeller alınabilir ucuz modelleri çok ucuz dandik oluyor ucuzunda ucuzu Snopy İngiliz'lerin bir lafı var ucuz alacak kadar zengin değilim gibi Xinput özelliği var mı bilmiyorum fakat replika kolda olmayabilir kesin bir şey diyemem.

Rampage ürünleri pahalı modeller alınabilir ucuz modelleri çok ucuz dandik oluyor ucuzunda ucuzu Snopy İngiliz'lerin bir lafı var ucuz alacak kadar zengin değilim gibi Xinput özelliği var mı bilmiyorum fakat replika kolda olmayabilir kesin bir şey diyemem.
hocam ben yeni bir konu oluşturdum ordan cevap alabilirsem alıcam yardımlarınız için teşekkürler sizide yorduk iyi günler dilerim kendinize iyi bakın :D

300₺'lik gamepad konularında dahil "Bu bütçede çok fazla kaliteli ürün yok, F310'a yönelmelisin." derdik 100₺'de konu sahibinin neye yönelmesi gerektiğini kestiremiyorum bile.

Para biriktip bütçenizi arttırın hocam.
hocam dediğim gibi yani elime bu aralar çok para geçmiyor para almayıda bekliyemiyorum elimde olan bütçeyle rahat 6 3 ay geçiriyim sonra dualshock 4 alıcam zaten

Xbox 360 kolu alırsanız bilgisayara bağlamak için bir aparat daha almanız gerekiyor diye biliyorum ve masraf artıyor böylece. Yani düşük bütçede en iyi seçenek F310 veya ikinci el F710.

Hadron bir ürün kullanmadım maalesef bir fikrim yok danışsanız bile cevap veremem ki zaten bu piyasada bir ürün 100 TL ise er ya da geç problem çıkartacaktır.

Xbox 360 kolu aldım USB girişliydi bir sorun çıkarmadı PC'ye bağlarken.

Geri
Yukarı