100 TL Gaming Mouse Önerisi

Great689

Kilopat
Yer
Ünye, Ordu
Daha fazla  
Arkadaşlar iyi günler. Az önce Logitech G300S mouse 3 ay kullanmadan sağ tık tuşu temassızlık yapmaya başladı. Oyunda sağ tık basılı tutup nişan alırken sürekli, kaçırıyor ve canımı çok sıkmaya başladı. Logitech'e yakıştıramadım. Bütçem 100 TL. Bana gaming, dayanıklı bir mouse önerir misiniz ? Aynı modeli almayı düşünüyordum fakat böyle 3 ay bile dayanamaması epey üzdü. Teşekkürler.

Aynı mouse bende kullanıyorum 1 yıldan fazladır bende daha hiçbir sorun çıkarmadı. Öğrenci evi gördü sağ çıktı bence senin şansına öyle gelmiş, garantiye yollasaydın mouse'u.

Tekrar G300S alma. G102 veya Corsair Harpoon modellerine bak. Bir mağazada deneyerek al. Ergonomi önemli.

Dediğiniz model bu mudur: LOGITECH G102 PRODIGY GAMING MOUSE

Aynı mouse bende kullanıyorum 1 yıldan fazladır bende daha hiçbir sorun çıkarmadı. Öğrenci evi gördü sağ çıktı bence senin şansına öyle gelmiş, garantiye yollasaydın mouse'u.

Teknosa'dan almıştım. Aldığım gün kutuda hafif yırtılma vardı üst kısmında ama takmamıştım. Sence mağazadan dolayı mı yoksa mouseun dayanıksızlığından kaynaklanan bir şey midir ?

Dediğiniz model bu mudur: LOGITECH G102 PRODIGY GAMING MOUSE

Teknosa'dan almıştım. Aldığım gün kutuda hafif yırtılma vardı üst kısmında ama takmamıştım. Sence mağazadan dolayı mı yoksa mouseun dayanıksızlığından kaynaklanan bir şey midir ?
Bilemiyorum, ama mouse'ın dayanıksızlığı olamaz, bende pek insancıl davranmıyorum kendilerine ona rağmen sıkıntısı yok dediğim gibi. Bundan önce hata yapıp Everest SGM X7 almıştım 3.günün şafağında sol tıkı bozulmuştu iade ettim direkt.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bilemiyorum, ama mouse'ın dayanıksızlığı olamaz, bende pek insancıl davranmıyorum kendilerine ona rağmen sıkıntısı yok dediğim gibi. Bundan önce hata yapıp Everest SGM X7 almıştım 3.günün şafağında sol tıkı bozulmuştu iade ettim direkt.

Bundan önceki farem A4 Tech Oscar X7 idi. 3 yıl dayandı. Kaba ve ağır olması dışında çok dayanıklı ve kullanışlı bir mouse idi. :cry:

Teşekkürler. Sizde mi G300s den şikayetçisiniz ? Direkt kendisini almamam konusunda uyardınız.
Hayır. Kendim kullanmadım. G402 kullanıyorum ben. Şikayetçi değilde bir kere almışsın 3 ay sonra bozulmuş. Bir daha aynı modeli almanın anlamı yok. Ayrıca G102 modeli G300S'e göre daha iyidir. G300S modelinde elleri küçük kişiler rahat ediyor. Eliniz orta boy ve üstü ise bulaşmayın zaten. G102 küçük orta el için idealdir.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı