100 TL İnternet Servis Sağlayıcı Önerisi

Makaleler
1
Arkadaşlar taahhütsüz veya 1 seneyi geçmeyecek taahhütlü internet arıyorum. Verebileceğim para her şey dahil 100 TL. TurkNet dışında tüm internet sağlayıcıları hizmet veriyor. 100 Mbit'e kadar fiber altyapı var.

Tavsiye de bulunursanız sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:

6-7 aydır kullanıyorum, aşırı memnunum, evet akşam vakti 19:00-00:00 arası 25mbps e düşüyor ancak günün kalan 17 saati 100mbps hız veriyor, ben 76TL ödüyorum, cihaz almadım yalnızca varolan taahhütü bitmiş eski paketimi taahhüt vererek buna geçtim ve aylık ödediğim ücret 76TL (zaten mevcut müşterisiydim, modemi kiralamak istedim ancak imkansız kıldılar birkaç ay uğraştım sonra saldım zaten)

Netspeed - Millenicom tavsiye ederim. Uygun fiyatlarına rağmen büyük sağlayıcılardan iyi hizmet sunuyorlar.
Milenicom, 35 Mbit için 70 TL+22 TL (Modem)+10 TL (120 TL kurulum) ücret istiyor. Netspeed ise 25 Mbit için 79 TL+10 TL (120 TL kurulum) ücret istiyor. Ben zaten Superonline'dan 90 TL'ye 25 Mbit kullanıyorum. Bahsettiğiniz kampanyalar farklı ise bilmiyorum. Ama eğer bunlar ise değmez.

Milenicom u tavsiye ederim. Benim altyapı da iyi fiber var. 35 mb altına hiç inmedi. 6-7 civarında pingim var. Fiyat ve taahhütsüz olması da cabası. Kesinlikle dene derim olur ya sorun yaşadın beğenmedin dşyelim en fazla bağlantı ücretin yanar sadece. Sonra başka operatör denersin. Ben 1 yıldır kullanıyorum. İstersen kod vererek 1 er ay bedava kullanabiliriz. Ve taahhütsüz almanı tavsiye ederim.

Millenicom'un Prestij Kampanyasına bakabilirsin eğer Süperonline Fiber altyapısına sahipsen 89 TL'ye 50 Mbit'lik tarife var onada bakabilirsin.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı