100 TL ISS önerisi

Kesinlikle Turkcell Superonline. 100tl veriyorum 06.00-18.00 arası 25 Mbps 18.00-06.00 arası 100 Mbps download veriyor. Upload ise 7 civarlarında. 4 aydır kullanıyorum bir kere kesinti olmadı.

Yeni eve taşındığımda TTNET'ten bıktığım için TürkNet'e geçiş yapmıştık. İlk aramalarımda gayet güzel yanıt verdiler ve ikna ettiler. Aboneliğimi başlattıktan sonra interneti benim kurmam gerektiğini, teknik ekip göndermeyeceklerini belirttiler. Tamam dedim. Dediklerini yaptım fakat internetim gelmedi. Teknik ekip için TTNET'i yolladılar DSL kablomun ucu bozukmuş. Tamir ettiler. Ancak yine internetim verilmedi. Bu sefer TTNET'e bilgi verdiklerini, kutunun düzeltilmesi gerektiğini söylediklerini haber ettiler bana. İşlemin 48 saat sonra sonuçlanacağını da söylediler. Bu arada bütün bunlar yaşanırken müşteri hizmetleri bir çağrı ekibi değil, Facebook'tan mesaj atar gibi TürkNet sistemi üzerinden gerçekleşiyor. Anlık bir şey olduğunda yanıt almam saatleri hatta 1 günümü alabiliyor. Geçen 48 saatin ardından Türk Telekom ekipleri sorun olmadığını belirtmiş, TürkNet sorunu kabul etmemiş ve bir anda sorunun ben olduğum söylenmesi ile karşı karşıya kaldım. Sürekli destek kaydı açıyor, kapatılıyordu. Bütün bu süre içerisinde de faturalandırılmam başlatılmış ancak internetimi kullanamıyordum. Bu iş tam 29 gün kadar devam etti. Daha sonra durumdan sıkıldık ve caymış olduğumuz TTNET'e geri döndük. Bu saçmalık yüzünden aynı hizmetimin arasına yaklaşık 650 TL'lik bir fiyat doğdu ve 1 ay kadar internetsiz kaldım. TTNET ile anlaştıktan sonraki gün ekip geldi interneti kurdu ve gitti. Bu durumda alt yapıda, kabloda, kutuda sıkıntı yokmuş. Bende sıkıntı yokmuş. Sıkıntı bir tek TürkNet'teymiş. 2 ay oldu neredeyse bu olay geçeli fakat iptal dilekçemi, mailimi göndermeme rağmen TürkNet hala fatura kesiyor bize. Benim kişisel görüşüm ne olursa olsun TürkNet'ten uzak durun.

Yeni konular

Geri
Yukarı