100 TL Klavye mouse set önerisi

Daha fazla  
100 130 TL arası klavye mouse set almak istiyorum.Oyun için olacak. Aslında birkaç tane beğenmiştim ama birisinde Klavyede Türkçe karakterler yoktu yani ğ ş harfleri yok. Diğerinde klavyede ek tuşlar yoktu.Tuş atayabildiğimiz macro tuşları. 4 tane oluyo ya. Bunlar olursa iyi olur. Bir de klavye ledli olursa iyi olur ama çok da önemli değil çünkü bu fiyata böyle şey olmaz diyebilirsiniz. Bu konulardan fazla anlamadığım için konu açma gereği duydum. Mouse konusunda seçici değilim ses çıkarmaması yeterli.

Son düzenleme:
100-130 TL arası iyi bir mouse ve klavye bulman çok zor ama tavsiye edebilecegim şunlar var bakabilirsin ama bence ben bu yıl sonu razer almayı düşünüyorum ama sen şunlara bi bakabilirsin ama klavye mouse degil bütün her şeyi kaplıyo kulaklık mouse pad filan ama sen bak her şeyi yenilersin güzel hoş bir razer etmesede :)

EVEREST SGM-K77 Gaming Set (Q Multimedia Klavye + Mouse + Pad+Speaker+ Kulaklık)

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı