100 TL klavye önerisi

183206

Megapat
Makaleler
1
En azından 3-4 tuşa kadar Anti-Ghosting özelliği bulunan, çabuk bozulmayacak bir klavye arıyorum.
Işıklı olması, çakma mekanik klavyeler gibi sert tuşları olması şart değil. Şu anki Tigoes K9 klavyem çok yoruyor yazı yazarken, ve çok ses çıkartıyor. Ömrü de doldu.
50-60 liralık ürünler de tavsiye edebilirsiniz, çok dandik değilse. Ne kadar ucuz, o kadar iyi. :p

Eskiden kullanıyordum. 4 ya da 5 tuşa kadar Anti-Ghosting özelliği vardı. 5 sene boyunca kullandım hiç üzmedi beni.

Klavye üzerinden müziği durdurup, ses seviyesini ayarlayabiliyor muyuz? Oyun oynarken çok müzik dinlerim de.

Klavye üzerinden müziği durdurup, ses seviyesini ayarlayabiliyor muyuz? Oyun oynarken çok müzik dinlerim de.

Şu programla birlikte yapabilirsiniz.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Maalesef, KeyTweak tarzı programlarla tuşları ayarlarsanız yaparsınız ancak. Multimedya tuşları yok.
KB487L bakılabilir, ama tuşlarının biraz sert olduğunu söyleyenler var.
GXT 830 önerecektim ama çok pahalanmış. Yine de linkini bırakayım;

Geri
Yukarı