100 TL klavye önerisi

Ali Altun

Kilopat
Daha fazla  
Yakın zamanda elime 200 TL geçecek. 100 TL klavye 100 TL mouse almayı düşünüyorum. Mouse'yi eskiden kullanıp beğendiğim G300S alıcam tekrar. Fakat bir sorum olacak, hangi klavyeyi almalıyım? Almalı mıyım? Öncelikle şu an kullandığım klavye bu:

A4 TECH KX-2810BK KABLOLU GAMER KLAVYE MOUSE SET

Gayet işimi görüyor aslında fakat yenilemek istiyorum, yenilemeli miyim yenileyeceksem hangi klavyeyi almalıyım? Yazarsanız sevinirim teşekkürler. Not: İkisini de almayıp 1 TB taşınabilir HDD de alabilirim. Onu da düşünüyorum, sizce mantıklı olur mu? (Film arşivlemek için.)

Son düzenleyen: Moderatör:
Memnunsanız ve sorunu yoksa değiştirmenize gerek yok. Değiştirecekseniz en az G103 almalısınız. Mouse olarak ise G300S yerine G102 veya Corsair Harpoon öneririm.

Memnunsanız ve sorunu yoksa değiştirmenize gerek yok. Değiştirecekseniz en az G103 almalısınız. Mouse olarak ise G300S yerine G102 veya Corsair Harpoon öneririm.
G102 bulamıyorum internetten. Yardımcı olabilir misiniz?

Buldum, gerek de kalmadı fakat yorumu silemedim, üzgünüm.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı