100 TL Mouse Önerisi

Logitech G400s

• Logitech G302

Oy: 0 0,0%
  • A4Tech X7 F7

• A4Tech Bloody v5

• Steelseries Kinzu v2 pro

Oy: 1 14,3%
  • Steelseries Kinzu v3

Oy: 6 85,7%

• Oy verenlerin toplamı
    7
O farenin en fazla ederi 50 TL. Ben de kullandım. Steelseries veya Razer almaya bakın. Genelde Logitech G ürünlerini, Gaming ürünlerine yeni adım atanlar alıyor. Haliyle bu süpermiş dedirtiyor. Halbuki bi Razer alsalar ellerine, Logitech G serisinin ne kadar da çöp olduğunu anlarlar.

Ha, yanlış anlamayın bazı ürünleri de gerçekten iyidir. Mesela Logitech G930 gerçekten çok güzel bir ürün. G430 da öyle. G710+'ı da eklemek istiyorum bu listeye.

Logitech'lerin malzeme kalitesi kötü. Fare cidden güven vermiyor. Ben 1 senede 3 tane G300 kırdım, servis en sonunda para iadesi verdi. Steelseries Sensei aldım ve hiç pişman değilim. Gayet sağlam halen.

Bakın, farede teknik özelliklerini o kadar da abartmanıza gerçekten gerek yok. Ha, optiğin kronik sorunu vardır tamam. Ancak oyun oynarken gerçekten fark etmezsiniz. Optikten çok, ele nasıl oturuyor, malzeme kalitesi ve işçiliği nasıl, dayanıklı mı, yazılımı yeterli mi gibi şeyleri tartışmamız gerekli. Bana kalırsa ben Steelseries Rival derim. Veya Razer Deathadder. Ama bütçenize uygun Kinzu var ki o da gayet iyidir. Kesinlikle memnun kalırsınız. Mousepad ile kullanmayı unutmayın.

Fare konusunda Razer, Steelseries, Zowie, Ozone gibi markalar var ancak mousepad olarak Steelseries'i tek geçerim. Gerçekten çoğu profesyonel CS oyuncusuna da bakarsanız Steelseries QcK kullanır. Faresi ne olursa olsun.

Sorularınız var ise daha elimden geldiğince cevaplarım.
Teşekkür ederim. Klavyelerde ise durum nasıl? G103 veya G105 in malzeme kalitesi nasıl?

Amazondan alırsanız daha ucuza gelir. Bu arada Rival'ı denedim fakat elime fazla oturmadı. Amazondan Steelseries Raw Sensei Forest Blue ve klavye alabilirsiniz.

Amazondan alırsanız daha ucuza gelir. Bu arada Rival'ı denedim fakat elime fazla oturmadı. Amazondan Steelseries Raw Sensei Forest Blue ve klavye alabilirsiniz.
Amazondan alınca ucuza geliyor fakat amazondaki diğer satıcılardan çok daha ucuza alınabiliyormuş(amazon.com 44 dolar, Bargains AAA dan 25 dolar). 5 bin kişiden %99 olumlu oy aldığına göre sahte çıkma ihtimali pek yok. Ancak vergi, kargo parası vb.. Fiyata başka ne dahil oluyor bilmiyorum.

Teşekkür ederim. Klavyelerde ise durum nasıl? G103 veya G105 in malzeme kalitesi nasıl?

Klavye olarak, mekanik klavye almıyorsanız veya bütçeniz o kadar yoksa 20 TL'ye gidin başka klavye alın, hiçbir farkı yoktur. Oyunda size ekstra performans da sağlamaz. Makro falan da geçici hevesler.

Logitech K200 alın, ben öyle yapmıştım.

Klavyede mekanik şart, eğer ki performans bekliyorsanız.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı