Çözüldü 50-100 TL bandında mouse önerisi

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Makaleler
1
Yer
Ásgard
Daha fazla  
Meslek
Part time God of wisdom, poetry, death, divination, and magic
Yan tuşları olan, yüksek DPI'lı fare arıyorum arkadaşlar. Bütçemi 100 TL'den fazla yukarı taşıyabileceğimi sanmıyorum. Genellikle oyun oynamak için kullanacağım.

Monster Pusat V6 kullanıcı yorumum

- Fareye puanım 7/10.

- Kalite olarak Logitech'ten vs. kalır yanı yok. Bunu belirteyim. O fiyat bandında alınabilir.

- Önce fiziksel özelliklerinden bahsedeyim. Kullanımı rahat. Kocaman bir mouse değil. Karışım 22 cm ufaktan küçük geldi. 20 cm karışlı birisi için biçilmez kaftan. Ağırlık ayarlanabiliyor. Tam ağırlık yetiyor. Ele oturuyor. Tasarımı güzel. Sekme veya atlama falan yapmıyor. Zaten mouse pad kullanacaksanız öyle bir durum olmaz ama ben düz hafif parlak masada da denedim olmuyor öyle bir şey.

- Yazılım tarafında Monster'ın kendi sürücüsü var. Baya sevdim. YouTube'da videoları var sürücünün. Detaylı olarak bakabilirsiniz. Benim en sevdiğim özelliği DPI ayarlarını kaydedip, mod değiştirirerek kullanmak oldu.
Rainbow 6 ve CS:GO oynuyorum daha çok. Her hangi bir rahatsızlığı olmadı. Kardeşim de memnun kaldığını söyledi. 10 üzerinden 8 puan verdi kendisi :D.

Hayırlı olsun hâlâ gelmedi mi? Bu arada 100₺'ye nasıl aldın, 155₺ gözüküyor.

Biraz kullanıp öyle yorum yazayım dedim. Hatırlattığınız için teşekkürler. Kadınlar gününde Hepsiburada'da 25 TL indirim vardı aldığımda. 105 TL'ye aldım.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı