Çözüldü 50-100 TL bandında mouse önerisi

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Makaleler
1
Yer
Ásgard
Daha fazla  
Meslek
Part time God of wisdom, poetry, death, divination, and magic
Yan tuşları olan, yüksek DPI'lı fare arıyorum arkadaşlar. Bütçemi 100 TL'den fazla yukarı taşıyabileceğimi sanmıyorum. Genellikle oyun oynamak için kullanacağım.

Yan tuşları olan, yüksek DPI'lı fare arıyorum arkadaşlar. Bütçemi 100 TL'den fazla yukarı taşıyabileceğimi sanmıyorum. Genellikle oyun oynamak için kullanacağım.
Şöyle bir mouse işini görebilir.

4800 DPI nasıl? Ya da kaç DPI olmasını tercih edersin? RGB gibi ek isteklerin var mı?
Sana önerim https://www.hepsiburada.com/inca-img-327-ophira-img-327-rgb-macro-keys-professional-gaming-mouse-pm-HB00000MKHOY 3 aydır bu mouseu kullanıyorum, hiçbir sorun yaşamadım.

4800 yeterli benim için. Şuan kullandığımla aynı. RGB, spesifik olarak istediğim bişey değil. Olmasa da olur. Hissiyatı nasıl sizin kullandığınızın? Ele oturuyor mu yoksa ofis faresi gibi mi?
Gamepower Phoenix Oyuncu Optik Mouse Usb- Siyah
Gamepower Phoenix Oyuncu Optik Mouse Usb- Siyah Fiyatı

Bunu almanı tavsiye ederim kendim kullanıyorum gayet güzel bir mouse

Şöyle bir mouse işini görebilir.

Rampage veya Gamepower tarzı markalar arasında kaldım. Daha önce A4Tech X7, Everest X7, Trust Ziva, Trust GXT 101 (şuan kullandığım) kullandım.

4800 yeterli benim için. Şuan kullandığımla aynı. RGB, spesifik olarak istediğim bişey değil. Olmasa da olur. Hissiyatı nasıl sizin kullandığınızın? Ele oturuyor mu yoksa ofis faresi gibi mi?

Rampage veya Gamepower tarzı markalar arasında kaldım. Daha önce A4Tech X7, Everest X7, Trust Ziva, Trust GXT 101 (şuan kullandığım) kullandım.
Karışım 23 santimetre elime tam oturuyor. Fotoğrafını atabilirim istersen.

Arkadaşlar değerli yorumlarınız için teşekkürler. 100 TL'ye Monster Pusat V6 aldım. Ani gelişen bir olaydı. Diğer markalara nazaran daha güven veren bir ismi olduğu için tercih ettim. YouTube'dan 1-2 videosuna da baktım bayağı güzel. Gelince buraya değerlendirmemi yazarım. İyi forumlar herkese.

Arkadaşlar değerli yorumlarınız için teşekkürler. 100 TL'ye Monster Pusat V6 aldım. Ani gelişen bir olaydı. Diğer markalara nazaran daha güven veren bir ismi olduğu için tercih ettim. YouTube'dan 1-2 videosuna da baktım bayağı güzel. Gelince buraya değerlendirmemi yazarım. İyi forumlar herkese.
Hayırlı olsun hâlâ gelmedi mi? Bu arada 100₺'ye nasıl aldın, 155₺ gözüküyor.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı