100 TL Mouse Önerisi

Logitech G400s

• Logitech G302

Oy: 0 0,0%
  • A4Tech X7 F7

• A4Tech Bloody v5

• Steelseries Kinzu v2 pro

Oy: 1 14,3%
  • Steelseries Kinzu v3

Oy: 6 85,7%

• Oy verenlerin toplamı
    7
Teşekkür ederim. Klavyelerde ise durum nasıl? G103 veya G105 in malzeme kalitesi nasıl?

Amazondan alırsanız daha ucuza gelir. Bu arada Rival'ı denedim fakat elime fazla oturmadı. Amazondan Steelseries Raw Sensei Forest Blue ve klavye alabilirsiniz.

İfadeler: acv
Amazondan alırsanız daha ucuza gelir. Bu arada Rival'ı denedim fakat elime fazla oturmadı. Amazondan Steelseries Raw Sensei Forest Blue ve klavye alabilirsiniz.
Amazondan alınca ucuza geliyor fakat amazondaki diğer satıcılardan çok daha ucuza alınabiliyormuş(amazon.com 44 dolar, Bargains AAA dan 25 dolar). 5 bin kişiden %99 olumlu oy aldığına göre sahte çıkma ihtimali pek yok. Ancak vergi, kargo parası vb.. Fiyata başka ne dahil oluyor bilmiyorum.

Teşekkür ederim. Klavyelerde ise durum nasıl? G103 veya G105 in malzeme kalitesi nasıl?

Klavye olarak, mekanik klavye almıyorsanız veya bütçeniz o kadar yoksa 20 TL'ye gidin başka klavye alın, hiçbir farkı yoktur. Oyunda size ekstra performans da sağlamaz. Makro falan da geçici hevesler.

Logitech K200 alın, ben öyle yapmıştım.

Klavyede mekanik şart, eğer ki performans bekliyorsanız.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…