100 TL oyun önerisi

Akfortisev

Kilopat
Daha fazla  
Selam arkadaşlar, bütçem 100TL ve uzun soluklu, bana en az 250 300 saat oynayabileceğim oyun önerebilir misiniz? Aklımda:

AC: Odyssey (20TL)
Mount and Blade Bannerlord (60TL)
AC: Origins (20TL)

Geçiyor, ama sizlerinde önerilerini bekliyorum ve bu oyunlar bana hemen hemen 200 saatlik oyun deneyimi sunar mı? Teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Rainbow Six Siege öneririm Standard Edition Epic Games 'de 23,60 TL gibi bir fiyatı var. Sürekli sıkılmadan oynayabilirsin.
Ekran görüntüsü 2020-12-21 215810.png

Bu 3 oyunda da yaklaşık 200 saat geçirebilirsin tabi dayanabilirsen. Açıkcası AC oyunları çok fazla tekrar ediyo ve boş görevlerle dolu. Birde Witcher 3 bakabilirsin veya Skyrim de olabilir. İkiside sağlam yapımlar.

Bu 3 oyunda da yaklaşık 200 saat geçirebilirsin tabii dayanabilirsen. Açıkcası AC oyunları çok fazla tekrar ediyor ve boş görevlerle dolu. Bir de Witcher 3 bakabilirsin veya Skyrim'de olabilir. İkisi de sağlam yapımlar.

Şu anda Witcher 3 oynuyorum DLC'lere başlamadım son görevdeyim 60saat falan oynadım şuana kadae Witcher 3 gibi bir başyapıtla bence de AC oyunları kıyaslanamaz :D o zaman 1 AC oyunu alsam diğer 20TL ile başka oyun alsam yine de sıkarmı ki acaba?

Şu anda Witcher 3 oynuyorum DLC'lere başlamadım son görevdeyim 60saat falan oynadım şuana kadae Witcher 3 gibi bir başyapıtla bence de AC oyunları kıyaslanamaz :D o zaman 1 AC oyunu alsam diğer 20TL ile başka oyun alsam yine de sıkarmı ki acaba?
Daha önce oynamadıysan farklı bir deneyim olur tabi ki ama biryere kadar. Grim Dawn tarzı oyunlara bakabilirsin. Strateji seviyorsan Divinitiy Original Sin 2 olabilir. Fallout New Vegasın fiyatıda çok fazla düşüyor oda bir seçenek.

Elite dangerous öneririm. Geçen aylarda Epic bedava dağıtmıştı zaten. Hesabınızda varsa bi' şans verebilirsiniz.

Bakacağım teşekkürler.
Fallout.

Daha önce oynamadıysan farklı bir deneyim olur tabii ki ama bir yere kadar. Grim dawn tarzı oyunlara bakabilirsin. Strateji seviyorsan divinitiy original sin 2 olabilir. Fallout New Vegas'ın fiyatıda çok fazla düşüyor oda bir seçenek.

Grafikleri çok kalitesiz, RPG olarak çok güzel ancak görüntü kalitesi çekmiyor beni maalesef ya, Metro Exodus nasıldır? Korku oyunu hiç oynamadım ama güzelse oynayabilirim.

Geri
Yukarı