100 TL Palm/Claw Mouse Önerisi

Deus Mortuorum

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Profil Kapağı
1523300818
Şuan kullanıyor olduğum mouse G300S. 2.5 yıldır kullanıyordum üstüne çay döktüğüm için orta tuş çalışmıyor ve sol click bazen çift tıklama yapıyor. Aslında G300S'i tuttuğumda avuçumun sadece yarısı mouse üstüne temas ediyor elim biraz büyük olduğu için. Tutuş şeklim Palm/Claw arası, Monitörüm Full HD ve oynadığım oyun türü daha çok RPG, MMO tipi oyunlar. CSGO, PUBG vs FPS oyunlarına fazla ilgi duymuyorum. Önerilerinizi bekliyorum özellikle bundle şeklinde olan önerileriniz benim için çok değerli 😉

Son düzenleyen: Moderatör:
1522250853731.png

Hocam mouse 65₺ gibi bir fiyata sahip ve ergonomisi palm tutuş şekil için ideal. Bende de var. Ben palm tutuş şeklinde kullanıyorum ve yazılımı olması ayrıca RGB ledlere sahip olması, bunun üstüne bir de makro atabilmesi yönlerinden tam bir MMO mouseu diyebilirim.

Mouseun modeli Rampage Centaur SMX-R13

Eki Görüntüle 288887

Hocam mouse 65₺ gibi bir fiyata sahip ve ergonomisi palm tutuş şekil için ideal. Bende de var. Ben palm tutuş şeklinde kullanıyorum ve yazılımı olması ayrıca RGB ledlere sahip olması, bunun üstüne bir de makro atabilmesi yönlerinden tam bir MMO mouseu diyebilirim.

G981-MOUSE-PRODUCT-Marvo Zaten bunun bu şekilde olduğunu hepimiz biliyoruz ama 65TL'ye hiç fena durmuyor sanki :) Hafiften bir Logitech G502 havası var teknik olarak da iyi gibi duruyor ama işte gerçek kullanımda bir sorun çıkartır mı çıkartmaz mı kullanmadan bilemem.

Eki Görüntüle 288887

Eğer macro kullanıyorsan oyunlar da ben şahsen kullanıyorum. Sakın bu ürünü almayın, macro yazılımı çok berbat ve mouseyi zeminden kaldırınca en ufak harekette mouse imleci sala soğa kayıyor. Tekrar koymadan istediğin yere koyarken bile hareket ediyor imleç durduk yere bu mesela Bloody A9'da yok fakat yazılımı kullanmanız için 5 $ istiyor eğer crack yapmasını bilen varsa kesinlikle onu almanı öneririm.

Eğer macro kullanıyorsan oyunlar da ben şahsen kullanıyorum. Sakın bu ürünü almayın, macro yazılımı çok berbat ve mouseyi zeminden kaldırınca en ufak harekette mouse imleci sala soğa kayıyor. Tekrar koymadan istediğin yere koyarken bile hareket ediyor imleç durduk yere bu mesela Bloody A9'da yok fakat yazılımı kullanmanız için 5 $ istiyor eğer crack yapmasını bilen varsa kesinlikle onu almanı öneririm.
Yazılıma ekstra para istenmesi garipmiş. İncelemelerini izleyip bunu da değerlendireceğim teşekkür ederim.

Yazılıma ekstra para istenmesi garipmiş. İncelemelerini izleyip bunu da değerlendireceğim teşekkür ederim.
Crack yapan birini bulabilirsen bu mouse'yi kullanmanı kesinlikle tavsiye ederim. Forumlar da crack yapımını falan bulabilirsin. Yazılımı gerçekten hakkını veriyor ama işte keşke ücretsiz olsaydı pişman oldum aynı mouse'yi almadığıma ama yapıcak bir şey yok Rival 600 işi olmazsa tekrar bunu alacağım :)

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı