100 TL powerbank önerisi

yigitrocks

Kilopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Max 100TL olmak şartıyla 3300 mAh bir bataryası olan telefonu birkaç kez Full şarj edebilecek bir powerbank arıyorum. Aklımda Xiaomi var ama bir de size sorayım dedim. Bu bütçede nasıl bir şey alabilirim? Kaç kez Full şarj edebilirim?

Xiaomi'nin 10.000 mAh mAh olan modellerine bakabilirsin. Kendim 2-2.5 senedir kullanıyorum bir sorun yaşamadım. Benim kullandığım modelin yenilenmiş versiyonunun linkini bırakıyorum.
.

Bunun versiyon 2 olanını 1.5 yıldır kullanıyoruz. Memnunuz.

Xiaomi'nin 10.000 mAh mAh olan modellerine bakabilirsin. Kendim 2-2.5 senedir kullanıyorum bir sorun yaşamadım. Benim kullandığım modelin yenilenmiş versiyonunun linkini bırakıyorum.
.

Bu powerbankı alalı neredeyse 7-8 ay olmuştur. Sık bir goruntusu var ve 4000MAH telefonumu 2 kere rahat sarj ediyor. 10 lira fazla verip bu arkadası almanızı tavsiye ederim.
.

Arkadaşlar peki bu ve bunun arasında ne fark var? 120TL olanı almayı düşünüyorum şuanlık ama 110 liralık ile arasında ne fark var merak ettim. Siyah olduğu için bi tık daha şık geldi ama 120 liralık daha iyiyse onu alayım. 120 liralığı 1900 kişi almış 110 olanı 9.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı