100 TL powerbank önerisi

Değerlendirme sayısı, değerlendirme puanı ve yorumları değerlendirerek almanızı öneririm. Bütçenizi biraz daha esnetebilirsiniz. 120-130 bandında iyi ürünler mutlaka vardır.

Ben olsam 20.000 mAh alırdım. Anker Powercore 20.000 mAh 18W modeli güzele benziyor. Ya da Xiaomi Redmi 20.000 mAh. 10.000 mAh ve hızlı şarj özelliği olan modeller de 150 TL bandında. Biraz tuzlu ama ben böyle tercih ederdim.

@Serendipity
Ben çok anlamıyorum ama bunlar içime sindi gibi. Siz ne düşünüyorsunuz?

Ben çok anlamıyorum ama bunlar içime sindi gibi. Siz ne düşünüyorsunuz?

Ben iki modeli de tercih etmezdim. Hızlı sarj önemli benim için. İkisinde de mevcut değildir. Ayrıca alacağınız modelde type-c girişi (ya da telefonunuz hangi girişe sahipse) var mı diye de bakmanızı öneririm.

Ben iki modeli de tercih etmezdim. Hızlı sarj önemli benim için. İkisinde de mevcut değildir. Ayrıca alacağınız modelde type-c girişi (ya da telefonunuz hangi girişe sahipse) var mı diye de bakmanızı öneririm.
Kullandığım en iyi powerbank, biraz kalın ama avuç içi kadar.
Type-C ile aşırı hızlı şekilde şarj oluyor ve şarj ediyor.
Önerim bundan alman, fiyatı da uygun.

Benim ve ailemin şarjları USB girişli olduğundan 2 yada 3x USB portlu, hızlı şarj edebilen ve ortalama 100 TL olacak bir Powerbank arıyorum. Güvenilir olması, USB portunu daha çok barındıran ve hızlı şarj edebilen bir ürün genellikle. Biraz tekrara girdi ama tam kalite bir ürün almak istiyorum.

Benim ve ailemin şarjları USB girişli olduğundan 2 yada 3x USB portlu, hızlı şarj edebilen ve ortalama 100 TL olacak bir Powerbank arıyorum. Güvenilir olması, USB portunu daha çok barındıran ve hızlı şarj edebilen bir ürün genellikle. Biraz tekrara girdi ama tam kalite bir ürün almak istiyorum.
aynı anda 3 cihazı mı şarj edeceksiniz ?

@Mrjoeblack

Küçük harfle başlamışsınız uyarı yiyebilirsiniz diye uyarayım ben.

Aslında siz öyle deyince mantıklı geldi, bu önerdiğiniz ürün işimi görür mü istediklerim şeyler için?

Bence bundan 2 tane al. Boyutu gerçekten küçük.
Ayrıca hızlı şarj kullanmak istiyorsan Type-C'den çıkış alman gerekli USB'den değil.
Yani: Powerbank ne olursa olsun hızlı şarj için 2 ucu da Type-C olan kablo alman gerekli.
Bu cihaz hem Type-C'den çıkış veriyor hem de USB'den.
Aynı anda tek cihazdan 2-3 cihazı şarj etmenin hiçbir anlamı yok, bundan 2 tane al 2 tane olsun.
Böylelikle ailenle dönüşümlü kullanmak yerine sana ait 1 tane olur onlara ait 1 tane olur.

Soldaki kafa Xiaomi standart hızlı şarj olanından değil, boyut açısından aklında canlansın diye paylaşıyorum.

Dosya Ekleri

• IMG_20210711_114246.jpg
    IMG_20210711_114246.jpg
    83,5 KB · Görüntüleme: 23
Son düzenleme:
Bence bundan 2 tane al. Boyutu gerçekten küçük.
Ayrıca hızlı şarj kullanmak istiyorsan Type-C'den çıkış alman gerekli USB'den değil.
Yani: Powerbank ne olursa olsun hızlı şarj için 2 ucu da Type-C olan kablo alman gerekli.
Bu cihaz hem Type-C'den çıkış veriyor hem de USB'den.
Aynı anda tek cihazdan 2-3 cihazı şarj etmenin hiçbir anlamı yok, bundan 2 tane al 2 tane olsun.
Böylelikle ailenle dönüşümlü kullanmak yerine sana ait 1 tane olur onlara ait 1 tane olur.

Soldaki kafa Xiaomi standart hızlı şarj olanından değil, boyut açısından aklında canlansın diye paylaşıyorum.
Önerdiğiniz bayağı içime sindi ama bunun gibi bir yorum gördüm bir de Intenso markasını ilk defa duyuyorum. Siz kullanıyorsanız veya marka hakkında bilginiz varsa küçük bir bilgi verebilir misiniz? 😃

1625999702210.png

Yeni konular

Geri
Yukarı