100 TL Powerbank Önerisi

boragoktug

Hectopat
Yer
Türkiye
Daha fazla  
Dediğim gibi 100 TL'yi aşmamalı. İnternetten sipariş için fazla sürem yok. Mediamarkt, D&R gibi mağazalardan önerilerde bulunabilirsiniz. Telefonum 3600 mAh. (Ne kadar ucuz olursa o kadar iyi.)

Son düzenleyen: Moderatör:
Migros, Carrefour ve A101'de fiyatlar çok uygun oluyor. Bi bak derim. Ayrıca; Böyle küçük elektronik aletler Mediamarkt'ta daha ucuz; Vatan ve Teknosa'ya göre.

Anker veya Xiaomi'den şaşmayın derim ama bahsettiğiniz mağzalarda bu markaları bulmak biraz zor.
Teknosa da Anker vardı ama fiyatları çok uçuk. Bir şekilde internetten alabilirseniz uzun süre kullanım için avantajınıza olacaktır.

10binlik bir powerbank ile 2 defa full şarj edebilirsiniz telefonunuzu.

Powerbank

Linkteki powerbank'i kullanıyorum. İnanılmaz kaliteli bir powerbank. Yapıkredi ve ya vodafone kod indirimiyle birlikte 128,50 ye geliyor. Eğer bütçenize buraya çıkartabiliyorsanız, şiddetle tavsiye ediyorum.

Kod lazım olursa, vodafone kullanıyorum. Kodu ücretsiz bir biçimde sizinle paylaşabilirim.

Anker veya Xiaomi'den şaşmayın derim ama bahsettiğiniz mağzalarda bu markaları bulmak biraz zor.
Teknosa da Anker vardı ama fiyatları çok uçuk. Bir şekilde internetten alabilirseniz uzun süre kullanım için avantajınıza olacaktır.

10binlik bir powerbank ile 2 defa full şarj edebilirsiniz telefonunuzu.

Anker de hızlı şarj mevcut mu acaba ?

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı