100 TL Souls tarzı ama kolay oyun tavsiyesi

Razor1

Hectopat
Daha fazla  
RAM
16 GB
Ekran kartı
GTX 1050
İşlemci
İ7 7700HQ
Souls tarzı içinde boss savaşları da olan ama beni çok da zorlamayacak bir oyun arayışındayım. Sekiro vs çok zor geliyor, kanser oluyorum. Bir bossla dakikalarca savaşıp tek vuruşta ölmek aşırı sinir bozucu. NieR: Automata™ ve code vein almayı düşünüyorum. Ama onlarda çok zor mu bilemiyorum. Oyun gerçekten iyiyse bütçeyi arttırabilirim.
Bütçe: 100TL.

Tarz olarak uymasa da anlattığınız şekilde boss savaşları falan olan Max Max var. İndirimde 15 lira.

NieR: Automata mutlaka alın, zor değil, çok keyifli bir hack and slash oyunu. Hikayesi de muazzam. Code Vein ise anime kızı karakter yapabildiğiniz, hikayesi kötü ancak oynanışı çok zorlamayan ve baymayan bir soulslike oyunu, sizi çok zorlamaz.

Souls tarzı içinde boss savaşları da olan ama beni çok da zorlamayacak bir oyun arayışındayım. Sekiro vs çok zor geliyor, kanser oluyorum. Bir bossla dakikalarca savaşıp tek vuruşta ölmek aşırı sinir bozucu. NieR: Automata™ ve code vein almayı düşünüyorum. Ama onlarda çok zor mu bilemiyorum. Oyun gerçekten iyiyse bütçeyi arttırabilirim.
Bütçe: 100TL.
Star Wars Jedi Fallen Order oynadın mı?

Tarz olarak uymasa da anlattığınız şekilde boss savaşları falan olan Max Max var. İndirimde 15 lira.

Almıştım ama oynamadım daha.

NieR: Automata mutlaka alın, zor değil, çok keyifli bir hack and slash oyunu. Hikayesi de muazzam. Code vein ise anime kızı karakter yapabildiğiniz, hikayesi kötü ancak oynanışı çok zorlamayan ve baymayan bir soulslike oyunu, sizi çok zorlamaz.

NieR alacağım gibi de code veinden emin olamadım. Oynanış hoşuma gittiği sürece hikayenin çok anlamı kalmıyor benim için. Bir de sürekli aynı görevleri vermiyorsa alabilirim.

Star Wars Jedi: Fallen order oynadın mı?

Evet. Çok severek oynadım ve bitirdim. Tam istediğim tarzda bir oyundu.

Devil May Cry 5 ve Final Fantasy 15 nasıldır. Onlardan birini de alabilirim.

NieR: Automata mutlaka alın, zor değil, çok keyifli bir hack and slash oyunu. Hikayesi de muazzam. Code Vein ise anime kızı karakter yapabildiğiniz, hikayesi kötü ancak oynanışı çok zorlamayan ve baymayan bir soulslike oyunu, sizi çok zorlamaz.
Oyun tam olarak soulslike sayılmaz.
Baymayan demenizde tuhafıma gitti,oyunu bitirmek için 4 defa oynamak gerekiyor.

Epic Games Mortal Shell vermişti kütüphanenizde var ise türe giriş için iyidir.

Oyun tam olarak soulslike sayılmaz.
Baymayan demenizde tuhafıma gitti, oyunu bitirmek için 4 defa oynamak gerekiyor.

Epic Games Mortal Shell vermişti kütüphanenizde var ise türe giriş için iyidir.

Tam olarak soulslike aramıyorum. Biraz daha basit, kesmeli biçmeli oyun arıyorum. Mortal Shell Epic'te vardı ama bakmamıştım. Teşekkürler, bakarım ona.

Devil May Cry 5 ve Final Fantasy 15 nasıldır. Onlardan birini de alabilirim.
Souls ile alakaları yok ancak kendi türlerinde çok iyi örnekler.

Devil May Cry 5 Hack and Slash açısından değerlendirdiğimizde God of War ın önüne bile geçen bir oyun. Tabi hikaye, senaryo, atmosfer, grafik işin içine girince işler değişiyor.

FF15 de fantezi evrenlerini sevenler için hikayesi gayet iyi olan, dövüş mekanikleri de zevkli bence senesine göre taş gibi grafikli bir oyun. Yan görevleri yer yer Ubisoft oyunlarından bile kötüdür belirtmeliyim. Üstelik FF15 evreninde geçen kısa animasyon film de mevcut. Kingsglaive FF15 adında. İzleyip eğer evren dikkatini çekerse oyuna girişebilirsin. Oyun sonrasında geçiyor.

Kesme biçme aradığınız şeyse DMC5 daha memnun edecektir.

Souls ile alakaları yok ancak kendi türlerinde çok iyi örnekler.

Devil May Cry 5 hack and slash açısından değerlendirdiğimizde God of War'ın önüne bile geçen bir oyun. Tabii hikaye, senaryo, atmosfer, grafik işin içine girince işler değişiyor.

FF15 de fantezi evrenlerini sevenler için hikayesi gayet iyi olan, dövüş mekanikleri de zevkli bence senesine göre taş gibi grafikli bir oyun. Yan görevleri yer yer Ubisoft oyunlarından bile kötüdür belirtmeliyim. Üstelik FF15 evreninde geçen kısa animasyon film de mevcut. Kingsglaive FF15 adında. İzleyip eğer evren dikkatini çekerse oyuna girişebilirsin. Oyun sonrasında geçiyor.

Kesme biçme aradığınız şeyse DMC5 daha memnun edecektir.

Aslında Jedi Fallen Order tam istediğim tarzdaydı, ne çok kolay ne de souls oyunları gibi çok zor bir oyundu. Ama o ayarda bir oyun bulamadım bir türlü.
Bütçeyi arttırarak NieR ve yanına DMC5 alacağım gibi.

Hack and Slash oyunlar ilginizi çekecektir. Benim önerim Bayonetta.

Son zamanlarda da emülatör sevdam başladı. Ppsspp ile iki god of war oyununu bitirdim. Oynamadıysanız kesinlikle oynamalısınız.

Geri
Yukarı