Alındı 100 TL Steam cüzdan bakiyesi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

ExellionTR

Hectopat
Yer
Ankara
Daha fazla  
Merhabalar. Steam cüzdan kodu olarak ya da skin satarak nakit aktarımı şeklinde %20 indirim ile alabilirim. Ödemeyi alışveriş tamamlandıktan sonra IBAN numaranıza Ziraat Bankası aracılığıyla gönderebilirim. Referansım mevcut, forum üzerinden daha önce açtığım konular ve gerçekleştirdiğim alışverişler oldu, herhangi bir sorun yaşamadım / yaşatmadım.

Son düzenleme:
Şu an 170 TL bakiyem var eğer oyun alacaksanız direkt gift olarak gönderebilirim.

Şu an 170 TL bakiyem var eğer oyun alacaksanız direkt gift olarak gönderebilirim.

Hocam gift olarak düşünmüyoruz. İsterseniz 100₺'lik bakiyeyi pazardan skin satma yoluyla %20 indirim ile 80₺'den alabilirim.

Hocam gift olarak düşünmüyoruz. İsterseniz 100₺'lik bakiyeyi pazardan skin satma yoluyla %20 indirim ile 80₺'den alabilirim.
Hocam 100 TL'lik bir skini pazarsan 80 TL'ye sattığımda benim elime 70 TL falan geçecek. Ve muhtemelen siz alamaycaksınız çünkü ön sipariş verildiği için anında satılıyor ucuz skinler.
1643471942503.png

Hocam 100 TL'lik bir skini pazarsan 80 TL'ye sattığımda benim elime 70 TL falan geçecek. Ve muhtemelen siz alamaycaksınız çünkü ön sipariş verildiği için anında satılıyor ucuz skinler.

Hocam olay şu şekilde aslında, daha önce forumdan bir arkadaş ile bu şekilde alışveriş yapmıştık. Ucuz ve çok yaygın olmayan bir skini ( 50 kuruş veya 1₺ civarı artık her ne ise ) pazara bana 100₺ gelecek şekilde kurdum, karşı taraf pazardan skini bulup satın aldı, sonrasında Ziraat Bankası aracılığıyla 80₺ ücreti gönderdim. Bu şekilde alışverişi gerçekleştirdik.

Hocam olay şu şekilde aslında, daha önce forumdan bir arkadaş ile bu şekilde alışveriş yapmıştık. Ucuz ve çok yaygın olmayan bir skini ( 50 kuruş veya 1₺ civarı artık her ne ise ) pazara bana 100₺ gelecek şekilde kurdum, karşı taraf pazardan skini bulup satın aldı, sonrasında Ziraat Bankası aracılığıyla 80₺ ücreti gönderdim. Bu şekilde alışverişi gerçekleştirdik.
Anladım hocam, ben olayı yanlış anlamışım. Eğer gift kabul ederseniz yazabilirsiniz.

Kendisi güvenilirdir, 2 kere işlemimiz oldu dürüst temiz bir insan.

100TL'lik cüzdan kodu var hocam 80TL ilgilenir misiniz?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı