Hediye 100 TL Steam kodu

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
@393654 Hocam tebrik ederim, kazanan sizsiniz saat 01.00'a kadar yazmanız lazım aksi takdirde
@Lynch0 arkadaşım yedek kazanan olarak ödülün sahibi olacak. Çekiliş linki https://www.onlinecekilisyap.com/cekilis/100-tl-steam-kodu-5620444
DC: AhmetÇS #7049 istek atmanız gerek 01.00'a kadar.

Katılım yardımda bulunan herkese teşekkür ediyorum, hepinizin kesesine bereket yüreği güzel insanlar..

Screenshot_20230209-233741.png
katılıyorum. Allah depremzedelere yardım etsin

@393654 hocam tebrik ederim, kazanan sizsiniz saat 01.00'a kadar yazmanız lazım aksi takdirde.
@Lynch0 arkadaşım yedek kazanan olarak ödülün sahibi olacak. Çekiliş linki https://www.onlinecekilisyap.com/cekilis/100-tl-steam-kodu-5620444
DC: Ahmetçs #7049 istek atmanız gerek 01.00'a kadar.

Katılım yardımda bulunan herkese teşekkür ediyorum, hepinizin kesesine bereket yüreği güzel insanlar.

Hocam neden çabuk bitti 0:00'da açıklıyacağım demiştiniz.

Yetişemedik.

Hocam 00:00 da dediyseniz, o saatte yapsaydiniz. Eğer bugün de yapacaksanız bugün çekiliş yapıldıktan sonra katılanları oraya katarsiniz.

Hocam duyan gören 3 saat önce yaptığımı zanneder, 3-4 saat boyunca hiçbir katılım olmadı, bende çektim. Zaten ben çekiliş bitti diye mesaj atmasam konuyu kimse görmezdi:)

Olsun hocam, mesaj atılmasında konu çabuk aşağılara iniyor. Ondan arada bir şu kadar zaman kaldı gibi mesaj atarsanız konu gene yukarıya çıkar. Etkileşim kazanır. Başlıkta hediye mesajını gören zaten direkt tıklar :D

Hayırlısı olsun. Ama 01:00’a kadar beklemeniz olmaz, onu belirteyim. Arkadaş uyumuş olabilir. Biraz hızlı hareket etmemek gerek.

Hayırlısı olsun. Ama 01:00’a kadar beklemeniz olmaz, onu belirteyim. Arkadaş uyumuş olabilir. Biraz hızlı hareket etmemek gerek.
Hocam belki foruma belirli aralıklarda giriyordur, ön yargılı olmayalım 🙏 son 13 dakika bu arada 2 arkadaştan da ses yok.. Yarın öğle 12 ye kadar uzatayım mı yoksa yetişemeyen arkadaşları da ekleyip tekrar mı çekeyim ne dersiniz?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı