100 TL'ye ISS ve Paket Önerisi

Lefras

Kilopat
Daha fazla  
TürkNet için müşteri hizmetleri kötü diyorlar. Türkcell Süperonline iyi midir? Vodafone ise 2. tercihim şu an. 8 Mbps hızı benim için yeterli ve kota olmasa iyi olur. Bütçem en fazla 100 lira, tabii ki bütçeyi aşmadan 16 Mbps hızı da olabilir.

Son düzenleyen: Moderatör:
Paketlerine baktım hepsinin kampaya bitiş süresi bugünü gösteriyor. Yarına bütün paketler pahalanır muhtemelen.

Orada öyle göstermesine bakma tamamen satış stratejisi.Şu an baktım 15 ine uzatmışlar. Günü geldiğinde hep bir hafta ileriye atıyorlar, illaki fiyatı artacak ama şu an hala aynı. Ben netspeed kullanıyorum LOL de normalde 12 ping alırken şu an 49 ping almam dışında bir sıkıntı yok.

Orada öyle göstermesine bakma tamamen satış stratejisi.Şu an baktım 15 ine uzatmışlar. Günü geldiğinde hep bir hafta ileriye atıyorlar, illaki fiyatı artacak ama şu an hala aynı. Ben netspeed kullanıyorum LOL de normalde 12 ping alırken şu an 49 ping almam dışında bir sıkıntı yok.

Hocam aynı şekilde ben de eskiden 13-14 ping alırken şimdi 48 ping sabit alıyorum. Hatta bazen bu ping değerleri 57-65 arasına kadar çıkıyor. Sorun benden veya modemden kaynaklı sanıyordum ama muhtemelen netspeed kaynaklı ve bu sorun yaklaşık 2 aydır sürüyor kimse de düzeltmeye çalışmıyor. Siz 48 pingle oynarken hiç lag sorunu yaşamıyor musunuz? Çünkü bana biraz olsun lag varmış gibi geliyor 48 ping ile oynarken.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı