100 TL'ye Windows 10 almak

bertony

Hectopat
Ben bir üniversite öğrencisiyim ve sistem topluyorum.
Genel anlamda mühendislik programları ve oyun oynayacağım.
Windows10'un birçok sürümü var ve benim için en uygun ve sistemimi de çok yormayacak sürümü hangisidir?
Ve crack vb. durumlarla uğraşmadan 100 TL'ye kadar Windows 10 sürümü alabilir miyim?
Öğrencilere özel Windows10 sürümü var mı?

Ben bir üniversite öğrencisiyim ve sistem topluyorum.
Genel anlamda mühendislik programları ve oyun oynayacağım.
Windows10'un birçok sürümü var ve benim için en uygun ve sistemimi de çok yormayacak sürümü hangisidir?
Ve crack vb. durumlarla uğraşmadan 100 TL'ye kadar Windows 10 sürümü alabilir miyim?
Öğrencilere özel Windows10 sürümü var mı?

Hocam ben Gittigidiyor'dan 7TL'ye almıştım ve yaklaşık 3-4 ay oldu hiçbir sıkıntı yok bildiğin Windows 10 Pro lisansı var.

Kişiselleştirme ve sağ altta Windows'u etkinleştir yazısını dert etmezsen direkt olarak ücretsiz sürümü kullanabilirsin. Başka hiçbir farkı yok.

Kişiselleştirme kapalı olunca uygulamalar açık temalı oluyor, dolayısıyla Chrome'de otomatik beyaz tema oluyor ve değiştirilmiyor ve çok göz alıyor. Ben o yüzden idareten KMSpico kullanıyorum, yakın zamanda OEM Key alacağım.

Kişiselleştirme ve sağ altta Windows'u Etkinleştir yazısını dert etmezsen direkt olarak ücretsiz sürümü kullanabilirsin. Başka hiçbir farkı yok.
Direkt CMD'den de etkinleştirebilirsiniz.

Hocam sizin beğeniniz neden bu kadar az? :(

Direkt CMD'den de etkinleştirebilirsiniz.

Hocam sizin beğeniniz neden bu kadar az? :(
Eskiden pek iyi bir Technopat kullanıcısı olduğum söylenemez, biraz kaba ve cahildim. :)

Geri
Yukarı