100 watt işlemci ile 100 watt ısıtıcı aynı ısı enerjisini mi üretir?

Ayrıca: 1watt x saniye = 1 joule
Isıtıcıda tek bir yol olduğuna dair kanıtın var mı? Birden çok yol kullanan ısıtıcılarda vardır. Senin bahsettiğin ısıtıcının birden çok yol kullanmadığını nereden bilsin millet. Hadi açıkla😁
Hemen açıklıyım: Arkadaşlar ısıtıcı pi sayısını hesaplayamıyor. Yani tek yol var üzgünüm.

İnternette tonla video mevcut isterseniz atabilirim.

Ayrıca ampüller böyle çalışıyor umarım hayatınızda hiç ampül görmüşsünuzdür.
İnternetteki videoların doğruluğunu nasıl kanıtlayacaksınız? Onların doğruluğu ile ilgili bir kanıtınız var mı? Isı ile sıcaklığın aynı olmadığını bilmeyen gelmiş bana burada laga luga ediyor. Hadi kanıtla o videoların doğruluğunu😁

İnternetteki videoların doğruluğunu nasıl kanıtlayacaksınız? Onların doğruluğu ile ilgili bir kanıtınız var mı? Isı ile sıcaklığın aynı olmadığını bilmeyen gelmiş bana burada laga luga ediyor. Hadi kanıtla o videoların doğruluğunu😁
Hiç sıcaklık yazmadım nerede okudunuz? Farkını bilmediğimi kanıtlayabilir misiniz?

Sonuçta aynı ısı enerjisi. Isıtıcı daha homojen bir şekilde ısıyı verir tek fark bu sanırım.
Hocam ama ısıtıcı 100w gücün tamamını ısıya çevirirken, işlemci 100w ile senin işlerini yapıyor senin oyununu oynatıyor. Bu 100w'ın ufak bir kısmı ısıya dönüşüyor. Benim fikrim bu.

Yeni konular

Geri
Yukarı