1000-1200 TL CS:GO için masaüstü bilgisayar tavsiyesi

exersion

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar,

Öğrenciyim, kendi başıma ufak birikimim ile sadece CS:GO oynayacağım bir bilgisayar toplayacağım. Sadece kasaya ihtiyacım var diğer her şey tam. 1000-1200 civarı bütçem var. CS'de görüntü ayarlarım her şey low ekran çözünürlüğü 1024x768 4:3. Toplayacağım bilgisayardan beklentim min 100 fps almak mümkün müdür, nasıl olur? Sistem önerilerinizi bekliyorum arkadaşlar.

Dipnot: Bizim burda bir bilgisayarcı var tanıdık gibi bir şey ona akıl sormaya gittim geçen bana Xeon işlemcili bir bilgisayar toplamamı önerdi. Normalde soketi uyumlu değilmiş. Pin sayısıyla alakalı ama çinden bir adaptör getirtiyormuş. Pin sayısını 1 azaltıp öyle takıyormuş. İnternetten işlemciyi gösterdi 212 lira civarında. Bana 1650 tl masraf çıkarttı ve dedi ki i7'lerin, i5'lerin çok üstünde bir sistem bu bilmiyorlar o yüzden bu kadar ucuz işlemci dedi. Sizce mantıklı mı?

Pek mantıklı gelmiyor. Şöyle bişey topladım, bütçeyi biraz aşıyor ama çoğu oyunu sıkıntısız oynarsın :

1380.jpg

Bende size bu sistemi öneriyorum. İsteğe göre bu işlemciye overclockta yapabilirsiniz. Eski bilgisayarız olduğunu farz ederek ssd ekledim sadece dileğe göre hddye çevrilebilir.

Dosya Ekleri

• image.png
    image.png
    81,8 KB · Görüntüleme: 514
Pek mantıklı gelmiyor. Şöyle bişey topladım, bütçeyi biraz aşıyor ama çoğu oyunu sıkıntısız oynarsın :

Eki Görüntüle 122440

Öncelikle teşekkür ediyorum. Bu parçaları nerden topladınız acaba fiyatları vatana göre oldukça ucuz.

Bende size bu sistemi öneriyorum. İsteğe göre bu işlemciye overclockta yapabilirsiniz. Eski bilgisayarız olduğunu farz ederek ssd ekledim sadece dileğe göre hddye çevrilebilir.

Melikşah sanada teşekkürler fakat işlemciyi araştırdım biraz çok sıkıntı yaşayan var.

Bu arada ek olarak SSD harddiskim var o yüzden ona gerek yok. Teşekkürler herkese.

Arkadaşlar bu sistemi almayı düşünüyorum. Overclok edeceğim.
1. Sorum bu anakartla oc olur mu?
2. Sorum ekran kartı ile darboğaz olur mu?

Dosya Ekleri

• image.jpg
    image.jpg
    54,2 KB · Görüntüleme: 403
  • image.jpg
    image.jpg
    53,7 KB · Görüntüleme: 389
Arkadaşlar bu sistemi almayı düşünüyorum. Overclok edeceğim.
1. Sorum bu anakartla oc olur mu?
2. Sorum ekran kartı ile darboğaz olur mu?

G3258 devri kapandı. OC istiyorsan gerçek 4 çekirdekli X4 860K almanı öneririm. Hem de ileriye dönük olabilir. Bu işlemci oyunlarda çok ideal. İleride bütçe olursa daha gelişmiş oyunlar oynamak istersen ekran kartını yükseltirsin.
sistem19.jpg

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı