1000-1200 TL F/P oyun monitörü tavsiyesi

coolboy06

Decapat
Arkadaşlar oyun amaçlı bir monitör alacağım fakat çok kararsızım. Daha önce kullanıp deneyimlediğiniz çok abartılı fiyat olmayan 1000-1200 TL civarı gerçekten oyunlarda güzel bir görüntü sağlayan bir monitör tavsiye eder misiniz lütfen? Teşekkürler.

Arkadaşlar oyun amaçlı bir monitör alacağım fakat çok kararsızım. Daha önce kullanıp deneyimlediğiniz çok abartılı fiyat olmayan 1000-1200 TL civarı gerçekten oyunlarda güzel bir görüntü sağlayan bir monitör tavsiye eder misiniz lütfen? Teşekkürler.
Tek yapmanız gereken temiz bir 2.el 144 hz faturalı, garantili bir monitör almak BenQ, Asus, Viewsonic gibi markalar olabilir. Bunlar iyidir bu segmentte bütçenize uygunda baya alternatif bulursunuz.

Ekran kartı modelin nedir, o bütçeye sıfır 144hz 1ms monitör bulunur ama oynadığın oyun ve ekran kartın monitör tercihini belirleyecek en önemli kriterlerdir.

Ekran kartı modelin nedir, o bütçeye sıfır 144hz 1ms monitör bulunur ama oynadığın oyun ve ekran kartın monitör tercihini belirleyecek en önemli kriterlerdir.
GTX 1050 Tİ ve PUBG oynuyorum. Şuan 5 ms 60 hz 21.5 inc bir monitör ile oynuyorum sanki etrafi net goremiyorum ve akıcı degil gibi geliyor.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı