1000-1200 TL HDD önerisi

Alternatif:

Anakart marka ve modeli nedir?

500GB bu para etmez bana sorarsanız.
Maalesef fiyat yüksek, bunu biliyorum. Ancak bu bütçede daha düşük modeller önermek istemiyorum.

Alternatif:

Maalesef fiyat yüksek, bunu biliyorum. Ancak bu bütçede daha düşük modeller önermek istemiyorum.

Attığın dönüştürücüyü bilmiyorum, benim aklımda şöyle bir şey vardı.

Alternatif:

ASROCK A520M-HVS

ASROCK A520M-HVS
Önerdiğim M.2 SSD'yi dönüştürücü ile kullanırsan teorik olarak en fazla 984.6 MB/s hız alabilirsin.
Şu an PLUS G2 modeli indirimde, ihtiyaçlarını karşılayacak ise dönüştürücü ile kullanabilirsin. Tabii dönüştürücüyü ben şahsen henüz deneyimlemedim, ürün yorumlarını araştırarak tercihte bulunabilirsin.

Şahsen ben olsam SATA SSD almak yerine bu yöntemi tercih ederdim.
Hem fiyat olarak neredeyse aynı, hem de performans bakımından fark var.
Tercih size kalmış.

Önerdiğim M.2 SSD'yi dönüştürücü ile kullanırsan teorik olarak en fazla 984.6 MB/s hız alabilirsin.
Şu an Plus G2 modeli indirimde, ihtiyaçlarını karşılayacak ise dönüştürücü ile kullanabilirsin. Tabii dönüştürücüyü ben şahsen henüz deneyimlemedim, ürün yorumlarını araştırarak tercihte bulunabilirsin.

Şahsen ben olsam SATA SSD almak yerine bu yöntemi tercih ederdim.
Hem fiyat olarak neredeyse aynı, hem de performans bakımından fark var.
Tercih size kalmış.

Hocam teşekkürler ama bütçemi aşıyor senin dediğin şekilde. Bunlar işimi görmez mi?

Hocam teşekkürler ama bütçemi aşıyor senin dediğin şekilde. Bunlar işimi görmez mi?
Rica ederim, bütçe için 1000-1200TL arası demişsiniz, önerdiğim ürünler de 1200TL civarına tekabül ediyor. Ayrıca şahsen bu zamanda HDD ürünlerine yatırım yapmazdım. Hem oyunlarda perforsmans kaybına yol açıyorlar, hem de işletim sisteminde ve dosya transferlerinde hız olarak düşük kalıyorlar.

Tercih size kalmış, ben şu an bu bütçede önereceklerimi önerdim.

Yeni konular

Geri
Yukarı