1000-1200 TL'ye Gaming kulaklık önerisi

xWassy

Centipat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Asus VP249QGR 144Hz 1Ms IPS / FSP Hyper Pro H3-650W PSU / Asus B450M Dragon / ASUS Radeon RX 6700 XT / AMD Ryzen 5 5600 / XPG 2x8 16GB 3200MHz / WD Blue SN570 500GB 3500 2300 / K552 Kumara / / SteelSeries Rival 3 Wireless / CORSAIR HS55 Surround / Mkey RGB 80x30
Merhaba, çok FPS türü oyunlar oynuyorum ve müzik dinliyorum. Beni üzmeyecek bir Gaming kulaklık önerebilir misiniz?
Mikrofonu da iyi olursa sevinirim.
Gamenote HD 2002D öneriyorlar bir de, alınır mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Razer BlackShark v2X mı daha iyi bu mu?

V2X bütçe çıkıyorsa Cloud Core.

V2X bütçe çıkıyorsa Cloud Core.

Hocam sınırlayı zorlayıp Cloud Core alabiliyorum fakat Akakçe'de en ucuz gözüken satıcı sanırım yanlış ürün gönderiyormuş yorumlardan baktım onundışında da 1950-2000 lira gözüküyor.
İtopya'da 1700 liraya BlackShark v2X kablolu var sizce hangisi daha mantıklı.

Hocam sınırlayı zorlayıp Cloud Core alabiliyorum fakat Akakçe'de en ucuz gözüken satıcı sanırım yanlış ürün gönderiyormuş yorumlardan baktım onundışında da 1950-2000 lira gözüküyor.
İtopya'da 1700 liraya BlackShark v2X kablolu var sizce hangisi daha mantıklı.

Cloud Core bir sorun olacağını sanmam. V2X göre bir tık daha iyiydi Cloud Core ancak siz bilirsiniz. V2X de iyi modeldir.

Ses kalitesi nasıl ve ekolayzır ayarı kullanıyor musunuz?

Elime bu sabah ulaştı ses kalitesi güzel daha ekolayzır ayarı yapmadım. Mikrofonu testlerde pek güzel değildi fakat aşırı net ses veriyor mikrofondan dolayı alıp almama arasında kararsızdım fakat şu anlık gayet iyi görünüyor ileride bir sorun yaşarsam paylaşırım hocam.

Elime bu sabah ulaştı ses kalitesi güzel daha ekolayzır ayarı yapmadım. Mikrofonu testlerde pek güzel değildi fakat aşırı net ses veriyor mikrofondan dolayı alıp almama arasında kararsızdım fakat şu anlık gayet iyi görünüyor ileride bir sorun yaşarsam paylaşırım hocam.

Ben bugün iade ettim hem sol taraftan daha cok ses veriyordu hem ses kalitesi bayağı kotu

Geri
Yukarı