1000₺ 128 GB SSD üzerine sistem yükseltme

RetroMANTR

Decapat
Merhaba arkadaşlarım, daha öncesinde sistem toplamıştım 10.000 TL'ye ve elime ulaştı.
Eski sistemimi de kardeşime verdim ve yükseltmek istiyor elinde 128 GB SSD kasa ve 300W PSU.
Var buna ek olarak da işlemci, ekran kartı, RAM, anakart alacak toplam 1000 TL bütçe var.
Çoğunlukla benim bilgisayardan CS:GO ve GTA 5 oynuyor ama CS:GO ve GTA 4 açabilecek bir.
Sistem onun için yeterli olur yardımlarınızı bekliyorum şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
GTA 4 için uygun bir sistem düşünüyorum.

İşlemci ve anakart hakkında kesin bir şey söyleyebilir msiniz peki ben bulamayabilirimde ekran kartını zaten R7 240 yapacağım RAM'de 8 GB olacak zaten sadece işlemci ve anakart hakkındada kesin bir şey söyleyebilirseniz memnun olurum.

İşlemci ve anakart hakkında kesin bir şey söyleyebilir msiniz peki ben bulamayabilirimde ekran kartını zaten R7 240 yapacağım RAM'de 8 GB olacak zaten sadece işlemci ve anakart hakkındada kesin bir şey söyleyebilirseniz memnun olurum.

Xeon bir işlemci ile aynı pinde uyumlu bir anakart ile işiniz görülür 2. el alırken modlu olmasına dikkat edin.

Gibi şeyler uyumlu olup olmadığını tam araştıramadım yeni konu açarsanız iyi olur akşam açarsanız daha fazla kişi yardım edebilir saat 8 9 gibi açın konuyu.

Xeon varsa PSU'yu yükseltin tavsiyem
Bunun yanı sıra R3 1300 ve anakart kombosunu 500 600'e verenler var takın bir GTX 750 oynasın ileride gelişme imkanı da olur.

Yeni konular

Geri
Yukarı