1000-1300 TL Arası Telefon Önerisi

Demir09

Hectopat
Daha fazla  
Selamlar herkese, ben konuda belirttiğim gibi 1300 TL'ye kadar bir telefon önerisi istiyorum. P9 Lite 2017 aklıma yattı fakat J7'nin daha iyi olduğunu söyleyenler de var. Telefon kamerası benim için çok önemli değil fakat ekranının 1080p olmasını isterim, daha çok performansı önemli benim için. Önerilerinizi bekliyorum.

Selamlar herkese, ben konuda belirttiğim gibi 1300 TL'ye kadar bir telefon önerisi istiyorum. P9 Lite 2017 aklıma yattı fakat J7'nin daha iyi olduğunu söyleyenler de var. Telefon kamerası benim için çok önemli değil fakat ekranının 1080p olmasını isterim, daha çok performansı önemli benim için. Önerilerinizi bekliyorum.
Casper VIA E2 ben kullanıyorum bataryası çok iyi parmak izi okuyucusu var güzel telefon.

Samsung Galaxy C7.
Performans açısından çok iyi. Biraz araştır.

Son düzenleyen: Moderatör:
O fiyat aralığındaki en iyi telefon şu anda Sony Xperia XA1. Kesinlikle bakmanı tavsiye ederim.

XA serisinin kronik sorunları varmış diye duydum kullanmadım bilmiyorum sadece duydum. GM6 neredeyse GM5 Plus ile aynı özellikte ki GM telefonlarda şarj sıkıntısı çıkıyor. Bu fiyata Xiaomi Mi5, P9 Lite 2017 veya C7 alınabilir.

XA serisinin kronik sorunları varmış diye duydum kullanmadım bilmiyorum sadece duydum. GM6 neredeyse GM5 Plus ile aynı özellikte ki GM telefonlarda şarj sıkıntısı çıkıyor. Bu fiyata Xiaomi Mi5, P9 Lite 2017 veya C7 alınabilir.
Doğru söylüyorsun Xiaomi telefonlarda kaliteli oluyor ama model pek bilmem.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı