Bütçe
1000-1400

ilterisberk

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar ekipmanlarımı yeniliyorum şuanda klavyede ne alacağıma karar vermiş durumda değilim. Eski klavyem Logitech G123 Prodigy. Fiyat 1000-1400 arasına kadar uzanabilir.
Multi-medya tuşları *
Bilek desteği *
Switch sessiz olsun (blue switch olmasın)
Ek USB girişi olursa tatlı olur
g ( ek tuşlar ) olmazsa ve num tuşları olursa daha iyi olur onun dışında yıldızlılar öncelikli arıyorum.

Baktığım ürünler arasında Logitech G513 modelini buldum ama blue switch dışında hiç bir şekilde başka switch bulamadım tavsiye edebileceğiniz ürün varsa şimdiden teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
En sessizi en son attığım. Tavsiyem Corsair almanız.

Bunu öneririm:
İnceleme videosu:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Tavsiyeniz için teşekkür ederim bunun fiyatı Türkçe olmayan hali 1500 fiyat bandında beni biraz aşıyor SteelSeries Apex 5 nasıl onu tercih etmemde 1 sakınca olur mu?

Tavsiyen için teşekkür ederim Red Switch'i tercih etmem daha mı doğru olur ondan pek emin olamadım.

Burada Speed Switch diyor da Red Switch ile arasındaki fark ne bir bilginiz var mı acaba teşekkür ederim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…