1000-1500 dolar laptop önerisi

Akdex46

Centipat
Arkadaşlar 1000 dolar civarlarında Gaming laptop önerisinde bulunabilir misiniz? Amazon.com da Predator Helios 300 diye bir model var fakat Türkiye'ye teslimat yapmıyor buna benzer bilgisayar önerileri yapar mısınız?

Yukarıdaki dediğim bilgisayar.

Not: Özellikle isteğim RTX olması ve TL olarak ise 17500'e kadar çıkabilirim zorlarsam.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam amazon bazı satışlarda kendine yüksek pay koyuyor onlar dahil mi yoksa onlarsız mı 1000-1500 dolar ?

Bunun gibi:

Dosya Ekleri

• Ekran Alıntısı.PNG
    Ekran Alıntısı.PNG
    10,6 KB · Görüntüleme: 49
Hocam Amazon bazı satışlarda kendine yüksek pay koyuyor onlar dahil mi yoksa onlarsız mı 1000-1500 dolar?

Bunun gibi:

Biri kargo diğeri vergi ücreti "kendine yüksek pay koyuyor" ne demek? Yurtdışından alacağın tüm ünlere koyuluyor o vergi ücreti. Arkadaşın attığı linkte vergi ücreti henüz eklenmemiş senin attığında ise vergi peşin kesiliyor gümrükle vs uğraşmıyorsun.
Tavsiyelerim:

Biri kargo diğeri vergi ücreti "kendine yüksek pay koyuyor" ne demek? Yurtdışından alacağın tüm ünlere koyuluyor o vergi ücreti. Arkadaşın attığı linkte vergi ücreti henüz eklenmemiş senin attığında ise vergi peşin kesiliyor gümrükle vs uğraşmıyorsun.
Tavsiyelerim:
Evet vergi olarak geçiyormuş. 👍

Son düzenleme:
Bazı ürünlerde var ondan dolayı sordum Amazon böyle önceden kestiğini bilmiyordum genellikle gümrük ile kendin uğraşırdım böyle bir sistemin olduğunu bilmiyorum sonradan zaten araştırdım gümrük vergisi olduğunu gördüm.

Böyle daha mantıklı eğer kesilen vergi gümrükte kesilecek vergiden daha fazla alınmış ise size fazla alınan kısmı iade ediyorlar eğer eksik alınmış ise kendileri ödüyorlar kalan kısmı, en azından alan kişi gümrük şoku ile karşılaşmıyor fakat garanti süreci iyi araştırılmalı.

Böyle daha mantıklı eğer kesilen vergi gümrükte kesilecek vergiden daha fazla alınmış ise size fazla alınan kısmı iade ediyorlar eğer eksik alınmış ise kendileri ödüyorlar kalan kısmı, en azından alan kişi gümrük şoku ile karşılaşmıyor fakat garanti süreci iyi araştırılmalı.
Ben hiç uğraşmadım şarj aleti aldığımda bana kendileri hallettirdiler sistem yeni mi geldi yoksa bazı ürünlerde mi geçerli daha?

Hocam Amazon bazı satışlarda kendine yüksek pay koyuyor onlar dahil mi yoksa onlarsız mı 1000-1500 dolar?

Total bütçe o kadar yani dahil.
Tavsiyelerim:

Hocam HP Omen olan güzel ama şu anki PC de HP ve çok ısınıyor onda da böyle problem olur mu?

Son düzenleme:

Geri
Yukarı