1000-1500 TL arası elektro gitar seti önerisi

Ozan Şenol

Hectopat
Daha fazla  
Profil Kapağı
1522933654
Elektro gitar almak istiyorum 1000-1500 TL arasında amfiyle beraber ne önerirsiniz? Yeni başlayacağım. İnternette 10W amfilerin kalitesiz olduğunu falan okudum. Bilgili arkadaşlardan yardım bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
O fiyat aralığında amfiye çok önem vermemeni öneririm gitar olarak Fender SQ Strat modelleri başlangıç seviyesi için en iyi gitarlardır 1200 lira civarında gitarı aldıktan sonra kalan parayı herhangi bir amfiye harcaman mantıklı olur.

Elektro gitar almak istiyorum 1000-1500 TL arasında amfiyle beraber ne önerirsiniz? Yeni başlayacağım. İnternette 10W amfilerin kalitesiz olduğunu falan okudum. Bilgili arkadaşlardan yardım bekliyorum.
aldın mı bilmiyorum ama dore müzikte sx başlangıç paketi var 1400tl. blackstar id core 10w gayet iyi bir dijital amfi uygulaması üzerinden ton falan da yükleyebiliyorsun. sx gitarlara da bir şans ver gayet rahat ve başlangıç için yeterliler biraz upgrade ile çok daha güzel tonlar elde edilebiliyor.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı