1000-1500 TL gaming mouse önerisi

Bütçe
1000-1500 TL
Fareyi Amazon'da göremedim. Prime üyesi olduğum için yarın ya da en geç pazartesi elimde olacak. Malum fare bozuk olduğu için hızlı gelmesi lazım. Dediğiniz mouse çok güzel duruyor ama hangisini alsam bilemedim.

Kablolu bir şey alsam daha mı mantıklı olur acaba?

Kablosuz olanda DPI sapması var, 400 DPI ayarlarsanız 600 DPI gibi çalışıyor, kablolu hastede de böyle bir sorun vardı bizzat HyperX yazılım güncellemesi yaparak kablolu olanda sorunu çözdü ama kablosuz olanda güncellemeye dair daha bir şey yok, sorun devam ediyor. HyperX haste Wireless biraz kronik sorunlu (anlık kopma sorunu ve DPI unutma sorunu var) HyperX haste Wireless forgets DPI yazarsanız çıkar. Haste alacaksanız kablolu alın bu söylediğim sorunların hiçbiri yok. Palm için ergonomik mouse daha iyi sağ el için uygun asimetrik mouselar almak daha iyi olacaktır.

Kablosuz olanda DPI sapması var, 400 DPI ayarlarsanız 600 DPI gibi çalışıyor, kablolu hastede de böyle bir sorun vardı bizzat HyperX yazılım güncellemesi yaparak kablolu olanda sorunu çözdü ama kablosuz olanda güncellemeye dair daha bir şey yok, sorun devam ediyor. HyperX haste Wireless biraz kronik sorunlu (anlık kopma sorunu ve DPI unutma sorunu var) HyperX haste Wireless forgets DPI yazarsanız çıkar. Haste alacaksanız kablolu alın bu söylediğim sorunların hiçbiri yok. Palm için ergonomik mouse daha iyi sağ el için uygun asimetrik mouselar almak daha iyi olacaktır.
Öyle diyorsanız doğrudur hocam. Amazon üzerinden 1500 TL’ye kadar var mı net alınır diyeceğiniz?

Bir arkadaşla konuştuğumda forumda Glorious'tan memnun olmadığını malzeme kalitesinin sıkıntılı olduğunu söylemişti. Ben de onun yalancısıyım. Ben kullanmadığım için bir şey diyemem model D,O hakkında. Biraz bütçe arttırılıp Ninjutso katana superlight alınabilir eğer Wireless tercih edilecekse. Wireless tercih edilmeyecekse @DTB ve @Kiznaiver hocalarımın verdiği öneriler gayet iyi. Bir arkadaş da @DTB hocamın uyarmasına rağmen gidip HyperX haste Wireless almıştı inadına. 2 gün sonra iade etmişti :D.

Bir arkadaşla konuştuğumda forumda Glorious'tan memnun olmadığını malzeme kalitesinin sıkıntılı olduğunu söylemişti. Ben de onun yalancısıyım. Ben kullanmadığım için bir şey diyemem model D,O hakkında.
Evet hocam, ben de bazı yorumlar gördüm Amazon’da bu konu hakkında. Daha fazla bütçe arttırma şansım var ancak zaten yılda 1 mouse değiştirdiğim için daha fazla harcamaya gerek yok gibi. Bana mouse dayanmıyor anlayacağınız 😅.

Wireless bir model denemek istiyorum ancak ne alacağım konusunda kararsız kaldım.

Evet hocam, ben de bazı yorumlar gördüm Amazon'da bu konu hakkında. Daha fazla bütçe arttırma şansım var ancak zaten yılda 1 mouse değiştirdiğim için daha fazla harcamaya gerek yok gibi. Bana mouse dayanmıyor anlayacağınız 😅.

Wireless bir model denemek istiyorum ancak ne alacağım konusunda kararsız kaldım.

Eski önerdiğim fareler dışında mouse önermem, ya fiyatı çok uçmuş, ya da fiyatının hakkını vermeyen ürünler var. Eski yazdığım mouselara bakın. Glorious da biraz sıkıntılı mouse, HyperX ile aynı fiyat olunca HyperX haste almak daha avantajlı oluyor.

Eski önerdiğim fareler dışında mouse önermem, ya fiyatı çok uçmuş, ya da fiyatının hakkını vermeyen ürünler var. Eski yazdığım mouselara bakın. Glorious da biraz sıkıntılı mouse, HyperX ile aynı fiyat olunca HyperX haste almak daha avantajlı oluyor.
Tamamdır hocam sağolun. Sizi de yordum kusura bakmayın.

Evet hocam, ben de bazı yorumlar gördüm Amazon’da bu konu hakkında. Daha fazla bütçe arttırma şansım var ancak zaten yılda 1 mouse değiştirdiğim için daha fazla harcamaya gerek yok gibi. Bana mouse dayanmıyor anlayacağınız 😅.

Bahsedilen Model O adlı ürün. Kablolusu da kablosuzu da sıkıntı. Model D Wireless'ın bir sorunu yok. Malzeme kalitesi de Model O Wireless'daki gibi dandik, o parlak plastikten değil. Pulsefire Haste Wireless ile kıyaslayınca onu almak daha mantıklı. Ayrıca Pulsefire Haste Wireless'daki DPI tutarsızlığını kendiniz ayarlayarak çözersiniz. 10 gram daha hafif Model D Wireless'dan. Bu yüzden karar alıcıya kalmış.

Bahsedilen Model O adlı ürün. Kablolusu da kablosuzu da sıkıntı. Model D Wireless'ın bir sorunu yok. Malzeme kalitesi de Model O Wireless'daki gibi dandik, o parlak plastikten değil. Pulsefire Haste Wireless ile kıyaslayınca onu almak daha mantıklı. Ayrıca Pulsefire Haste Wireless'daki DPI tutarsızlığını kendiniz ayarlayarak çözersiniz. 10 gram daha hafif Model D Wireless'dan. Bu yüzden karar alıcıya kalmış.
Amazon’da D modeli içinde malzemesi kalitesiz diyenler vardı. Sanırım gene de D modelini alacağım, birkaç gün indirim bekleyip. Şu anlık yedek fare ile idare ediyoruz mecbur 😀.

Geri
Yukarı