1000-1500 TL ile ne alınır?

UserHakan

Hectopat
Makaleler
12
Yer
Mars
Arkadaşlar elimde kullanmadığım bir tablet var ve 1000 TL üzerinden satmak istiyorum. Sattığımda ise yeniden teknolojik bir alet almak istiyorum. Ama tek bir alet değil de birden fazla olursa daha iyi olur. Ama iyi bir ürün ise tek bir üründe olur. Bu 1000 TL üzerine 500 TL daha ekleyebilirim. Tavsiyeleriniz varsa beklerim.

Not: Klavye veya fareye ihtiyacım yoktur. Ama fiyat performans açısından iyi bir ürün ise önerilerinize her zaman açığım.

Son düzenleyen: Moderatör:
500GB Samsung 970 Evo Plus. Gerçekten buna ihtiyacım var 3DS Max için :D Bence bilgisayara yatırım yapın. Gerekirse kart veya işlemcinizi satıp yükseltin.

1500 TL fiyatında teknolojik ve birden fazla ürün almanız cidden çok zor. Benim vereceğim tavsiye o parayı elinizde tutup üstüne para koymaya çabalamak olacak.
Ayrıca illa ki almak istiyorum dersen bu parayla güzel yukarıdaki cevap gibi drone + powerbank alınabilir.

Arkadaşlar elimde kullanmadığım bir tablet var ve 1000 TL üzerinden satmak istiyorum. Sattığımda ise yeniden teknolojik bir alet almak istiyorum. Ama tek bir alet değil de birden fazla olursa daha iyi olur. Ama iyi bir ürün ise tek bir üründe olur. Bu 1000 TL üzerine 500 TL daha ekleyebilirim. Tavsiyeleriniz varsa beklerim.

Not: Klavye veya fareye ihtiyacım yoktur. Ama fiyat performans açısından iyi bir ürün ise önerilerinize her zaman açığım.

iPhone 6s, S7 Edge.

KZ Marka kulaklık tavsiye ederim. 300 liralık kulaklıklar 1000TL bandına yaklaşmış. Müzik dinlemeyi sevenler için güzel kulaklıkları var. Mesela geçen sene 900 TL'ye PS Vita almak istiyordum almadım almadım şimdi oldu 2000. İhtiyacınız ne ise onu alın.

Hatta RAM'den artan para ile bilgisayara (laptop) bir soğutucu almak isterim ama kullanan arkadaşlar varsa aramızda bir soru sormak isterim. Bu laptop altına konulan soğutucular gerçekten işe yarıyor mu yoksa az bir sıcaklık oynaması mı yapıyor?

Geri
Yukarı