1000-1500 TL kablosuz fare önerisi

• Konuyu başlatan 538166
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 18
  • Görüntüleme 591
Bütçe
1500
Hocam birinci seçeneğe aklım yatmıyor ama Darmoshark düşünüyorum.

Delux yerine Darmoshark tercih edilebilir mi hocam?

Bu model çok öneriliyor. Bunu düşünüyorum doğrusu.

Bahsettiğim konu buydu. Darmoshark önerilen konularda yorum olarak sorunlu olduğunu, iade ettiğini belirten yorumlar gördüm. Darmoshark hakkında beni korkutan bu. En çok önerilen model olduğu için düşünmüştüm ama.
Hocam BQ olarak gayet kötü bir mouse, yani mouse biraz narin, o yüzden M3-S versiyonunu çıkardılar zaten, sahibinden bakarsanız tek düşmeyle mouseta göçük olmuş ilanlar var, beğenmedim atanlarda kendince iş yapanlar, zaten technopatta bu n3 ve m3 sevgisi nerden gelmiş anlamadım, koyun psikolojisi işte.

Fareye vurmadıkça veya duvara fırlatmadıkça sizlere bir zararı dokunmaz zaten.

Herkesin tercihi farklıdır, ben şahsen elimde gıcırtı yaptığından, sağlamlık hissiyatı vermediğinden m3S'i iade ettim, çoğu kişide böyle düşünüyordur bence.

Herkesin tercihi farklıdır, ben şahsen elimde gıcırtı yaptığından, sağlamlık hissiyatı vermediğinden m3S'i iade ettim, çoğu kişide böyle düşünüyordur bence.
Haklısın kimisi rahatsız olur kimisi umursamaz, ben de Xtrfy M4 kullanıyorum şuan mesela ve fare gıcırtılı fakat dünya umrumda değil :D.

Haklısın kimisi rahatsız olur kimisi umursamaz, ben de Xtrfy M4 kullanıyorum şuan mesela ve fare gıcırtılı fakat dünya umrumda değil :D.
M4, Xlite gibi fareler gıcırtı sorunu var ama onları kalitesiz yapmıyor, m3'ün malzeme kalitesi zaten kötü.

Buraya Gmail ile giriş yap sağdaki birkaç görev var onu yap sonra sana 10 dolar kod verecek. Bu şekilde VGN Dragonfly F1 Pro'yu 1650 TL gibi bir fiyata alabilirsin vergi her şey dahil. 10-14 gün içinde de eline ulaşır. Kendileri de gayet ilgili her soruma cevap verdiler yardımcı oldular. Şu an kullanıyorum ve iyi ki almışım bu fiyata daha iyisi yok.

Geri
Yukarı