1000-1500 TL kablosuz fare önerisi

Gapirkont

Kilopat
Şu anda HyperX PulseFire haste kullanıyorum. Aklımda Glorious Model O Wireless, haste Wireless veya 2. el Logitech G PRO Wireless var. Bütçem 1000-1500 TL arası. Ne kadar uygun olursa o kadar iyi olur ancak 300-500 TL fazla ver, aradaki fiyat farkına kesinlikle değer diyeceğiniz ürünler varsa değerlendirebilirim. 0 veya 2. el fark etmez. Önerilerinizi bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:

G Pro Wireless eskidi. Hem de ağır sayılacak bir fare artık. Endgame Gear XM2we 3370 sensöre sahip, çıkalı yaklaşık 2 ay olacak ve hafif.

0 veya 2. el fark etmez. Önerilerinizi bekliyorum.
2. el Lamzu Atlantis bulabiliyorsunuz bu bütçede.

Endgame Gear XM2we bakabilirsiniz, güzel bir seçenektir.

Açıkçası düşündüğüm modeller arasından en hoşuma giden Model O Wireless olmuştu. XM2We'nin tasarımını çok beğenmedim. Bildiğim kadarıyla Endgame zaten çok iyi bir marka ancak Model O Wireless ile aradaki farkı vermeye değer mi? Görünüş olarak Model O daha çok hoşuma gidiyor, özellik bakımından ne gibi farkları var?

G PRO Wireless eskidi. Hem de ağır sayılacak bir fare artık. Endgame Gear XM2we 3370 sensöre sahip, çıkalı yaklaşık 2 ay olacak ve hafif.

2. el Lamzu Atlantis bulabiliyorsunuz bu bütçede.

Hocam açıkçası Lamzu Atlantisi görünüş bakımından sevemedim. Aynı şekilde XM2We'yi de çok beğenmedim ancak donanım bakımından Model O Wireless ile aralarında değecek bir fark varsa XM2we alabilirim.

Açıkçası düşündüğüm modeller arasından en hoşuma giden Model O Wireless olmuştu. XM2We'nin tasarımını çok beğenmedim. Bildiğim kadarıyla Endgame zaten çok iyi bir marka ancak Model O Wireless ile aradaki farkı vermeye değer mi? Görünüş olarak Model O daha çok hoşuma gidiyor, özellik bakımından ne gibi farkları var?

Hocam açıkçası Lamzu Atlantisi görünüş bakımından sevemedim. Aynı şekilde XM2We'yi de çok beğenmedim ancak donanım bakımından Model O Wireless ile aralarında değecek bir fark varsa XM2we alabilirim.
ben ilk başta mow siparişi vermiştim. fakat arızalı geldi ve soğudum. tekrardan araştırdığımda sensör olarak ve tutuş açısından benim için daha iyi. genel olarak zaten mouse iyi almanı öneririm ben şuanda kullanıyorum ve memnunum. kolay bir yazılımı mevcut, rahat edersin.

Dostum XM2WE güzel mouse fakat satıcı felaket kötü. Aynı fareyi aldım kutu paramparça geldi, iade falan yok. Onu geçtim ulaşması da imkansız. İkisini de geçtim farem arızalı geldi :D

Yeni konular

Geri
Yukarı