1000-1500 TL klavye önerisi

Bütçe
1000-1500
Neden Razer? TKL istiyorsanız AK873 falan bakabiliriz. F/P bir ürünü yok.

Ajazz iyi bir markamı ilk defa duyuyorum çünkü, diğer ekipmanlarım Razer onlardan çok memnunum F/P bir klavyesi olsaydı düşünebilirdim.

Neden Razer? TKL istiyorsanız AK873 falan bakabiliriz. F/P bir ürünü yok.

Full size daha rahat olur kısa yol atamaları için kodlamada.

Neden Razer ? TKL istiyorsanız AK873 falan bakabiliriz. F/P bir ürünü yok.
şöyle birşey var?

Ajazz iyi bir markamı ilk defa duyuyorum çünkü, diğer ekipmanlarım Razer onlardan çok memnunum F/P bir klavyesi olsaydı düşünebilirdim.

Full size daha rahat olur kısa yol atamaları için kodlamada.

şöyle birşey var?
Türkiye zorunlu değilse kesinlikle önermeyeceğimiz bir model. Eğer Numlock istiyorsanız AK992 veya atılan HP modeline bakabilirsiniz. Numlock zorunlu değilse AK873 bakılabilir.

Değiştirilebilir mekanik klavye üretiyorlar ve evet alınabilecek en iyi marka (fiyatında).
Bundan sipariş ettim bende. Tek kötü yanı yurt dışından geliyor.

Değiştirilebilir mekanik klavye üretiyorlar ve evet alınabilecek en iyi marka (fiyatında).
Bundan sipariş ettim bende. Tek kötü yanı yurt dışından geliyor.
Numpad istiyor arkadaş. Ayrıca numpad istiyorum diyip kendisi numpadsiz model atmış. Çözemedim olayı...

Numpad istiyor arkadaş. Ayrıca numpad istiyorum deyip kendisi numpadsiz model atmış. Çözemedim olayı...

Numpad istiyorum zaten, dediğim paraya fullsize yoksa da numpadsiz alacağız artık ne yapalım para mı basalım. Üstünü sen tamamlıcaksan ne güzel ;)

Bu model kablosuz olduğu için biraz daha pahalı galiba, kablolu ve daha uygun fiyatlı bir modeli var mı Ajazz'ın, redswitchli hali 2000TL'ye geliyor bunun.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı