1000 - 1500 TL LoL için sistem önerisi

1600TL civarında 4 farklı siteden sistem topladım. Bunlardan birini alman daha iyi olur.

1.Site: Sinerji​
sinerji.png

2.Site: İtopya​
itopya.png

3.Site: Teknobiyotik​
teknobiyotik.png

4.Site: İncehesap​
incehesap.png

Eğer sıfır değil de 2.El hazır kasa alsaydınız çok daha performanslı ürünleri bulmanız mümkündü. Yukarıdaki 4 farklı siteden topladığım sistemler LOL'u her türlü sorunsuz sıkıntısız oynatacaktır (y)

1600TL civarında 4 farklı siteden sistem topladım. Bunlardan birini alman daha iyi olur.

1.Site: Sinerji​

Eki Görüntüle 354529

2.Site: İtopya​

Eki Görüntüle 354530

3.Site: Teknobiyotik​

Eki Görüntüle 354532

4.Site: İncehesap​

Eki Görüntüle 354533

Eğer sıfır değil de 2.El hazır kasa alsaydınız çok daha performanslı ürünleri bulmanız mümkündü. Yukarıdaki 4 farklı siteden topladığım sistemler LOL'u her türlü sorunsuz sıkıntısız oynatacaktır (y)

Cevap için teşekkürler bunları parça parça alıyoruz ama bize kurulu mu gelecek?
Birde Kasa Fanı almama gerek var mı acaba? Seçtiğimiz araçlarda dikkatimi çekti o yok, ısınma yapmaz mı?

@Silinen üye Fan alabilirsin. Lolde ısı yapmaz. Montaj konusunda teknobiyotik o parayı aldığından yapıyor diğerlerini bilmiyorum fakat montajlı şekilde almaman daha sğalıklı olur. Parçaları eve gelince birleştirirsin forumda çok rehber var. Zor değil. Ryzen 3 2200G işlemci içindeki GPU Vega8, Athong200GE deki Vega3 yani çok daha üstün ve depolama birimini sadece LOL oynanacağı için 120GB SSD seçtim. Seni üzmeyecek bir sistem ileride 8GB RAM daha ekle istediğin oyunu açar oynatır yani.

@Silinen üye Yok ısınma yapmaz. Montaj konusunda teknobiyotik o parayı aldığından yapıyor diğerlerini bilmiyorum fakat montajlı şekilde almaman daha sğalıklı olur. Parçaları eve gelince birleştirirsin forumda çok rehber var. Zor değil. Ryzen 3 2200G işlemci içindeki GPU Vega8, Athong200GE deki Vega3 yani çok daha üstün ve depolama birimini sadece LOL oynanacağı için 120GB SSD seçtim. Seni üzmeyecek bir sistem ileride 8GB RAM daha ekle istediğin oyunu açar oynatır yani.
Anladım dostum teşekkür ederim. İkinci el daha uygun geliyor tabii ki ama insan güvenemiyor şimdi. Çok bilgisayardan anlayan birisi değilim o yüzden sıkıntı olmasın diye biraz mecbur kaldım.
Şöyle bir şey yapsam işimi görür mü sizce arkadaşlar? En uygunundan :)

Dosya Ekleri

• Adsız1.jpg
    Adsız1.jpg
    75,9 KB · Görüntüleme: 38
Son düzenleyen: Moderatör:
Bir önceki yazdığım paragraf üstte bak. Onu tekrar okuduğunda bu attığın sistemden daha güzel olduğunu anlayacaksın. Power Boost sıkıntılı bir markadır uzak durulması gerekir.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı