1500 TL CS:GO ve LoL İçin Sistem Önerisi

Cem Tuna Toksoy

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Mesaj sayısı yayınlanıyorsa aranızda yeniyim ve konuya çokça uzağım.
Bir arkadaşıma yazdığım oyunları biraz daha rahat oynayabilmesi için, bir toplama sistem hediye etmeyi düşünüyorum. FPS, herhalde oyunun akıcılığı ile alakalı bir birim olmalı. 80-100 civarı bir değerde olması yeterli olacakmış.

Belki benzer konular çokça açılmıştır fakat konuya çokça uzak olduğum için karşılığı yok bende ^^ Uyumlulukları, uyumlarıyla artan veya azalan performanslarına vs. aşina değilim. Bir öneride bulunursanız, sizlere zahmet olmazsa ufak bir fırtınayla da hemfikir olunan parçalar olursa, bana da sadece temin etmesi kalsa mutlu olurum. Şimdiden de teşekkür ederim.

Bütçe 0-1500 TL.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu sistem 1500 TL'ye alabileceğin en iyi sistemlerden biridir bence. RX 460 stoklarda yokmuş ben de başka sitenin linkini attım.

http://www.teknobiyotik.com/sapphire-radeon-rx460-2gb-gddr5-128bit-dx12-ekran-karti-11257-00-
20g.html

upload_2016-9-7_22-11-13.png

1400 TL bütçeyle Vatan Bilgisayar'dan bu sistemi alabilirsin. Oyun odaklı bir sistemdir. Monitör yok, sadece kasa topladım.

Diğer sitelere bakarsan fiyatlar daha uygundur. Vatan Bilgisayar hiç de ucuz değil.

Dosya Ekleri

• sistem.png
    sistem.png
    23,2 KB · Görüntüleme: 83
Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı