1000-1500 TL mekanik klavye önerisi

Bütçe
1000-1500 TL
Bunada bakabilirsin.

Bu ASUS'u birçok kez gördüm çoğu kişi öneriyor yakında indirime girerse almayı düşünüyorum,

İkinci el almayı düşünürsen Apex 7/tkl öneririm.

2.el herhangi bir teknolojik cihaz almayı sevmiyorum ama yine de teşekkürler önerin için.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu ASUS'u birçok kez gördüm çoğu kişi öneriyor yakında indirime girerse almayı düşünüyorum,

2.el herhangi bir teknolojik cihaz almayı sevmiyorum ama yine de teşekkürler önerin için.
İndirimli fiyatı zaten klavye 2000 ve üstü satılıyor. Bir daha bu fiyata bulamayacaksınız yakında.

Asus klavyeler çok başarılı, malzeme kalitesinden tuş hissiyatına kadar, NX wireless red switch modelini kullanıyorum, çok memnunum. RX olanın wireless versiyonunu bulamadığım için NX aldım. Optik switchli RX modelleri gerçekten harika.

İndirimli fiyatı zaten klavye 2000 ve üstü satılıyor. Bir daha bu fiyata bulamayacaksınız yakında.

ASUS klavyeler çok başarılı, malzeme kalitesinden tuş hissiyatına kadar, nx Wireless red Switch modelini kullanıyorum, çok memnunum. RX olanın Wireless versiyonunu bulamadığım için nx aldım. Optik Switch'li RX modelleri gerçekten harika.

Evet dediğin çok doğru, stoğu kontrol ediyorum, son 7 adet stok kalmış gösteriyor. 1-2 güne kalmaz biter.

Yeni konular

Geri
Yukarı