1000-1500 TL mekanik klavye önerisi

Bütçe
1500

TockPro

Centipat
Daha fazla  
Hepinize iyi akşamlar. 1000-1500 TL bütçem var.
Klavyenin mekanik olması zorunlu. Red Switch olması önceliğim geceleri yazı yazamıyorum.
Klavyenin bilek desteği şart. Gerçekten parasını hak eden bir klavye önerecekseniz bütçe 2000'e kadar çıkabilir.
Şimdiden teşekkürler iyi sosyaller.

Aslında şu an Game Power ogre RGB modelini kullanıyorum onun bilek desteği uyarsa göz ardı edilebilir.

ASUS TUF K3 ile ASUS ROG STRIX Scope arasında ne gibi farklar var hocam?

Aslında şu an Game Power ogre RGB modelini kullanıyorum onun bilek desteği uyarsa göz ardı edilebilir.

ASUS TUF K3 ile ASUS ROG STRIX Scope arasında ne gibi farklar var hocam?

Malzeme ve Switch kalitesi olarak Scope RX daha iyi. K3 biraz pahalı, indirimsiz alınmaz hocam.

Bütçe 2000'e kadar çıkabiliyorsa indirimde kesinlikle bu ürüne bakın derim.

Sonunu kadar fiyatını hak eder.

Malzeme ve Switch kalitesi olarak scope RX daha iyi. K3 biraz pahalı, indirimsiz alınmaz hocam.

Bütçe 2000'e kadar çıkabiliyorsa indirimde kesinlikle bu ürüne bakın derim.

Sonunu kadar fiyatını hak eder.

Yani 2000-3000 piyasasının en çok fiyatını hak eden klavyesi bu öyle mi? Başka alternatifleri var mıdır acaba hocam? Yoksa bir babama danışmam lazım borç almak için çünkü o kadar param yok.

Almışkende en iyisini almak istiyorum.

Yani 2000-3000 piyasasının en çok fiyatını hak eden klavyesi bu öyle mi? Başka alternatifleri var mıdır acaba hocam? Yoksa bir babama danışmam lazım borç almak için çünkü o kadar param yok.

Almışkende en iyisini almak istiyorum.

Biraz indirime girerse fiyatının en iyisi diyebiliriz. Bütçe 3000TL'ye kadar çıkabiliyorsa daha iyi ürünler var fakat onlar hakkında pek bilgi sahibi değilim.

Aslında.

Biraz indirime girerse fiyatının en iyisi diyebiliriz. Bütçe 3000TL'ye kadar çıkabiliyorsa daha iyi ürünler var fakat onlar hakkında pek bilgi sahibi değilim.

Hocam 2000'e kadar çıkıyordu 2.700'lük ürün söylediniz. Ama aklımada girdi ürün açıkçası.
Peki STRIX scope Deluxe ile STRIX scope arasındaki tek fark bilek desteğinin mi olması?

Yeni konular

Geri
Yukarı