1000-1500 TL oyun kulaklığı önerisi

Daha fazla  
Merhabalar. 1000-1500 TL bandında kaliteli ve rahat oyuncu kulaklığı arıyorum. Pedlerinin kumaş ped olması, FPS oyunlarında iyi performans vermesi ve mikrofonunun ortalama olması benim için yeterli. Kısacası rahat, uzun ömürlü ve fiyat performans bir kulaklık arıyorum.

Arctis 3
Cloud II

Bu iki kulaklıkta senin için ideal. Cloud II daha performanslı bir ürün. Arctis 3 ise konfor olarak çok daha iyi. Mikrofon kaliteleri arasında çok fazla bir fark yok. Eğer oyun içinde ki performansı senin için ön plandaysa Cloud II’yi tercih ederdim.

Merhabalar. 1000-1500 TL bandında kaliteli ve rahat oyuncu kulaklığı arıyorum. Pedlerinin kumaş ped olması, FPS oyunlarında iyi performans vermesi ve mikrofonunun ortalama olması benim için yeterli. Kısacası rahat, uzun ömürlü ve fiyat performans bir kulaklık arıyorum.
Asus TUF Gaming H3 Wireless 90YH02ZG-B3UA00 7.1 Surround Kulak Üstü Oyuncu Kulaklığı Fiyatları ve Özellikleri

https://www.amazon.com.tr/dp/B08634...=epey-21&th=1&psc=1&_encoding=UTF8&aff_sub4=1

Razer BlackShark V2 USB Mic Enhancer 7.1 Surround Oyuncu Kulaklığı Fiyatları ve Özellikleri

önerebileceklerim bunlar

Öneriler için teşekkürle hocam Cloud II düşünmüyorum. G Pro X 2. nesil ile 1. nesil arasında ne gibi fark var. 2. nesil daha ucuz da çünkü. Ayrıca ekstra ithalat ücreti depozitosu varmış bütçem yetmiyor maalesef.

İlk olarak Logitech G Pro X, sonrasında Hyperx Cloud Alpha S veya Razer Blackshark V2 öneririm.
G Pro X'in kutusundan kumaş pedlerin geldiği gibi Cloud Alpha S ve Blackshark V2'de de geliyor mu ? Kumaş ped olması çok önemli çünkü.

Blackshark V2 zaten sadece kumaş pad ile geliyor ama Alpha S'in kutu içeriğini tam hatırlayamadım. Bildiğim kadarıyla Hyperx Alpha S'te de iki tür pad çıkıyordu. Yine de inceleme videolarına hızlıca baksan iyi olur.

Öneriler için teşekkürle hocam Cloud II düşünmüyorum. G Pro X 2. nesil ile 1. nesil arasında ne gibi fark var. 2. nesil daha ucuz da çünkü. Ayrıca ekstra ithalat ücreti depozitosu varmış bütçem yetmiyor maalesef.

G Pro X'in kutusundan kumaş pedlerin geldiği gibi Cloud Alpha S ve Blackshark V2'de de geliyor mu ? Kumaş ped olması çok önemli çünkü.
Bu üçlü arasında en ferah kumaş pad Blackshark V2'de diye biliyorum. Kafa ve kulaklara baskısı en az olan da Blackshark V2.

Blackshark V2 zaten sadece kumaş pad ile geliyor ama Alpha S'in kutu içeriğini tam hatırlayamadım. Bildiğim kadarıyla Hyperx Alpha S'te de iki tür pad çıkıyordu. Yine de inceleme videolarına hızlıca baksan iyi olur.

Bu üçlü arasında en ferah kumaş pad Blackshark V2'de diye biliyorum. Kafa ve kulaklara baskısı en az olan da Blackshark V2.

İnceledim hocam kumaş pedler çıkıyormuş Cloud Alpha S'in kutusundan. Blackshark V2 ve Cloud Alpha S arasındayım şu an. Cloud Alpha S'in kafanın üstüne gelen kısmı deri bu yüzden benden eksi alır. Kolay aşındığı için deri fobisi oluştu ister istemez. Muhtemelen Blackshark V2 alacağım. Rahatlık çok önemli 3-4 saat aralıksız takacağım bir kulaklık sonuçta. Ses kalitesi de Cloud Alpha S'i aratmayacaktır diye tahmin ediyorum. Yardımlarınız için çok teşekkürler hocam. Sağlıcakla kalın.

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı